Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » 18 évessen is elfogadnak...

Luis19 kérdése:

18 évessen is elfogadnak katonának?

Figyelt kérdés

Szeretnék elmenni a katonának csak az a baj, hogy az én hazám Szerbia és nem beszélem a szerbet. Megérteni megértem de nem tudok beszélni.

Nagyon úgy érzem, rám férne a katonaság. Nem tudom de ott férfit faraghatnának belőlem. 18 éves fiú vagyok és nem azért akarok egyben katona lenni hogy férfit faragjanak belőlem hanem már lassan 2 éve húz oda a szìvem.

Nem tudom miért de engem nem vonz az hogy hétvégen halálra igyam magam vagy így meg úgy ki öltözzek. Csak katona szeretnék lenni. És szerintem nem ártana.

A lényeg az hogy nem gond ha nem tudom a nyelvet?


2018. okt. 9. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom de ott férfit faraghatnának belőlem. 18 éves fiú vagyok és nem azért akarok egyben katona lenni hogy férfit faragjanak belőlem - nem ellentmondasos kicsit?

Egyreszt de gond.

Masreszt meg a szuleid dolga lett volna ferfit faragni beloled, nem az allamnak.

Voltam sorkatona es szerzodeses is jelenleg. Ha most nem vagy ferfi, bevonulas utan se fog sok valtozas tortenni.

2018. okt. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szüleim? Apám meghalt régen, anyám meg elhagyott. Jó most vele élek mert megjött az esze stb. Nem az lényeg.

Én úgy gondolom, hogy a mai fiatalságnak kötelező lenne a katonaság. Nekem az öregek mindig azt mondták, hogy ott lesz a fiúból férfi.

Már fiatal koromóta szeretnék önkéntes katona lenni. Nem tudom miért de ez lett az egyetlen célom.

2018. okt. 9. 18:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Elnezest akkor a szulos reszre, de a tobbi netto baromsag, mondom lassan 14 ev szolgalat utan.
2018. okt. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
úgy hogy nem megy a nyelv kötve hiszem hogy felvesznek. Szerintem elég egyértelmű hogy miért
2018. okt. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy jó dolgot lenne magyarként a szerb hadseregben.

Ha nem beszélni szerb, csináld meg a kettős állampolgárságot, és vonulj be itt, Magyarországon.

2018. okt. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozz hozzánk, a Magyar Honvédséghez:)
2018. okt. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mennék én csak nem vagyok magyar állampolgár.
2018. okt. 12. 21:31
 8/8 anonim ***** válasza:
De lehetsz kettos allampolgar, bar magyar lakcimet is ki kene talalni neked ugy erzem, bar honvedsegnel talan az se kikotes, szallast kapnal akarmi lennel. :)
2018. okt. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!