Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A Magyar honvédség számára...

Mjanos24 kérdése:

A Magyar honvédség számára Tüzérség részére 2021 ig, milyen korszerű tűzérségi fegyverek jöhetnek majd szóba?

Figyelt kérdés

1.A tüzérséget elégé el hanyagolta az ellenzék mikor ők voltak hatalmon és ha igen ,miért?,a honvédség tüzérségi képessége is fontos nem!?de Zrínyi 2026 programnak köszönhetően újjá születik!?

2.milyen korszerű tüzérségi fegyverzet jöhet szóba majd a honvédségnek?



#tüzérség #Zrínyi 2026 program
2018. dec. 5. 07:41
 1/4 A kérdező kommentje:
[link] olvastam arrol hogy 2021 ig a tüzérség korszerű képességekkel fog rendelkezni. Zrínyi 2026 program köszönhetően!oldal is be linkeltem ,hogy lehessen tudni miről és mitis akkartam kérdezni!
2018. dec. 5. 07:44
 2/4 Mopat ***** válasza:
Ha komolyan veszik igazából bármi. A D-20-nak meg végre irány a roncstelep, vagy ilyen díszlövések leadására még megfelel. Talán 105mm L119-el vagy hasonlóval lehetne kezdeni.Utána jöhetne Caesar, Archer,155-ös Zuzana felőlem akár Pzh 2000-is(Habár a gumikerekes önjáró lövegek olcsóbban üzemeltethetők, és itt nálunk nincs olyan durva terep, hogy ne tudnának boldogulni, az utakon is könnyebben mozognak.) Végül án betennék vamilyen HIMARS rendszert, mivel egy teherautóra szerelt katyusa(tehát ismerős az alapötlet az idősebb generációnak) számos öt-hét tonna közti katonai teherautóra felszerelhető és precíziós lövedékeket is kilőhet. Mondjuk azt már a 155-ös ágyúk és a 120-as nehéz aknavetők is. Ja, 120-as nehéz aknavető is jöhet, önjáró, mint mondjuk a Patria mortar egészen jó lenne...
2018. dec. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egyelőre 24 vadiúj pzh2000 lesz
2018. dec. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"az ellenzék mikor ők voltak hatalmon "

Beeee beeee!

2019. júl. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!