Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hogyan fog újjászületni a...

Hogyan fog újjászületni a Magyar Honvédség?

Figyelt kérdés
A zrínyi programban mik szerepelnek? Remélem lesznek új tankok meg helikopterek meg vadászgépek. Szerintetek még mit kéne fejleszteni? Mert sokan útálják a tankokat mikor azok a legmenőbbek akkor kérdem én tank helyett mi kell?

2018. nov. 27. 00:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pl. egy halálcsillag menőbb lenne.
2018. nov. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Pár csúzli meg vízipisztoly. :D


Értelmes szempont, menők... :D :D

2018. nov. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Most komolyan mit kéne tankok helyett? Mivel sokan nem szeretik.
2018. nov. 27. 00:56
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, mégis minek, álljanak egy hangárban csak, hogy mondhassuk, van tankunk? Vegyünk mellé pár anyahajót is, a Balatonon elférne, sőt, ha már itt tartunk, ideje pár atombombát is építeni, mellé pár űrhajót.
2018. nov. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kecskeméten már sorozatgyártáson van az új magyar találmány, a plazmafegyver és nyilvántartásba veszik sorozásra a nagypapikat is golyófogónak.
2018. nov. 27. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
"Sir Lancelot, Sir Galahad és én várunk, míg leszáll az est, aztán kirontunk a nyúlból..."
2018. nov. 27. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom, de azt viszont támogatnám, hogy az 50 felettieket vigyék el háború esetén elsőnek! Ott aztán mehetne a csúzlizás, meg a robbantgatás életre-halálra, a már ennyire ez hiányzik az életükből..:D
2018. nov. 27. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted miért volt itt Csák Norrisz?

Klónhadsereg készül, ember.

2018. nov. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Mjanos24 ***** válasza:
Zrínyi 2026 program keretében!20db H145m Airbus helikopter 2019 közében fognak jönni a másik 20db helikopter kb 2023 -24 lehet várni arra mig lesznek a másik 20db helikopter!,most Elvileg rámpás teherszállító repülőgép a cél a beszerzés a honvédségnek!korszerü modern lövegeket is be akkar szerezni a honvédség!és Elvileg jövő évtől cseh fegyvereket fogunk gyártani és össze szerelni!igy modern korszerű cseh fegyverekel bővül majd a honvédelem!😉 tankok terén nem tudom be akkar szerezni a honvédelem!?,de egy német leopárd 2es tank jó. Lenne a honvédség nek!
2018. nov. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Mjanos24 ***** válasza:
[link] itt bővebben meg kapott a választ a kérdéseidre!a honvédség fejlesztéseiről!
2018. dec. 1. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!