Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Na emberek itt mi lenne a...

Na emberek itt mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

Gondolom már mindenkinek a könyökén jönnek ki az ien kérdések. Tegnap olvastam egy kérdést Koszovói helyzetről. Utánna néztem pár hírnek is. Ugye a Koszovói hadsereg megalakult. Ezzel semmi baj nem lenne ha valóban egy független ország lenne. Csak Amerika és Anglia támogassa Koszovót jelenleg. ENSZ,EU,NATO ugye Szerbek mellet van mert a hadsereggel Koszovó megszegte a megállapodást. No meg Szerb termékeket égetett valamint 100%-ra emelte a Szerb termékek vámját. Szerb rendszám táblával sem szabad behajtani úgy hallottam. Mindez azért mert Koszovót (régió stabilitása érdekében) nem vették fel az Internetrpolba! Szerbia minden vágya ugye az EU-ba kerülés. Koszovó ezt akarja megakadájozni. A mellet hogy független akar lenni még azt is akarja hogy Szerbek válaszoljanak a provokációra. És akkor jönne megint a "szegény Albánokat" bántsák a Szerbek propabanda.


Szerbia még egy darabig tűri. De szerintem ha megismétlődik a tavaj nyári esemény, vagyis hogy koszovó fegyveres erőit azaz már katonáit szerbek lakta részre küldi, akkor itt lehetséges elszabadulnak az indulatok. Putyin az fix hogy egy háború esetén be segít Szerbiának! Ezzel nem lehet vitatkozni mert rengeteget támogatta szerbiát. Nagyon sok mindent kapott tőle Szerbia. No meg Fehér Oroszországtól is.


A kérdés az lenne, hogy erre mi lenne a békés megoldás?



2019. jan. 21. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várlyuk ki a végét, hogy mi lesz. Nem szabad íty alytóstul rontani a házba.
2019. jan. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 szántóvető ***** válasza:
76%
milyen békés megoldás?a szerb népírtást még senki nem torolta meg.az nagyon kevés hogy karadzsicsot,mladicsot és milosevicset elfogták ill az új szerb kormányfő bocsánatot kért.
2019. jan. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jelenleg a Szerb vezetés Koszpvó kompromisszummal való elismerésér akarja! Dehát a Szerb északi rész maradna Szerbiáé a többi Albánoké. Ha az nem volt elég megtorlás, hogy NATO Vajdaságba is bombázott akkor semmi!
2019. jan. 21. 11:49
 4/8 A kérdező kommentje:
*Koszovó
2019. jan. 21. 11:49
 5/8 A kérdező kommentje:
*Elismerését
2019. jan. 21. 11:50
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

#2

Az milyen volt?

- Hát izé... bocsika, hogy legyíkótunk titeket meg minden...

2019. jan. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Alex Fly ***** válasza:
76%

Nincs megoldás.

A történelem sajnos átgázolt ezen a területen és iszonyatos pusztítást csinált.

A szerb nép és a szerb állam Koszovóban alakult. Itt ringott a szerb állam bölcsője. Csak aztán később -nagyrészt az oszmán hódítás miatt- a szerb lakosság jórészt kipusztult vagy elmenekült és betelepültek az albánok, akik szintén államot alapítottak itt. Mindkét fél jogosan tartja sajátjának a területet...

És nincs olyan kívülálló hatalom, aki itt mindkét fének igazságot tudna szolgáltatni.

2019. jan. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Véleményem szerint Szerbia ötlete szimpatikus. Igy mind kettő fél jól járna... Úgy látom Szerbia az ottani Szerbek megvédésére törekszik.
2019. jan. 22. 00:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!