Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Magyarországon mennyi tekintél...

Jeffrey Spender kérdése:

Magyarországon mennyi tekintélye, becsülete van a Honvédségnek az emberek szemben?

Figyelt kérdés
Köztudott, hogy az USA-ban képtelen kultusza van a katonáskodásnak, de Magyarországon hogy állnak hozzá az emberek, ha valaki katona ?
2019. jan. 23. 17:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem megbecsült foglalkozás a katonáskodás, rendőrködés is. Már amennyiben a megbecsültséget nem a fizetésben méred, mert azok szánalmasak.


Nekem több rendőr és katona ismerősöm is van, megbecsülöm mindegyiket.

2019. márc. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
46%

A Honvédséget nem tartom egyelőre valami hatékony véderőnek, de mostanában már fejlődik, túl van a mélyponton.


A katonákat tisztelem, láttam őket mikor a dunai árvízzel harcoltak nagyon keményen és abszolút pozitív volt a benyomásom. Megérdemelnének jobb fizetést és jobb technikát, meg sok gyakorlási lehetőséget.


A főtisztek között viszont úgy gondolom sok olyan van aki csak kenyérpusztító.

2019. márc. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Ma már nincs tekintélye.
2019. márc. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

13#


MA!!!!!!!!!! :D :D :D


Mer a sorkatonaság idejében aztán baromi sok tekintélye volt a sok alkoholista gyásznak. az elejétől a végéig.

2019. márc. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!