Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hogyan lehetek magyar katona...

Hogyan lehetek magyar katona erdélyi lakosként?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdésem már meg van de jobban kifelyteném.


19 éves fiú vagyok ,közel sem biztos , de nem elvetett tervem katonának menni, mint fent már leírtam Erdélyben lakom , de engem ettől függetlenül inkább a Magyar országi katonaság érdekelne, hogyha nincs Magyarországi lakcímem akkor van-e esélyem egyáltalán és ha igen hogyan megoldható a jelentkezés? Mennyi idő mindent egybe véve ha az ember bele kezd és mik az elvárások tanulmányi téren , hány osztály kell esetleg milyen képzés?


Lehet , hogy mindez csak egy felvetés marad de kérnék minden válaszolót , hogy csak akkor írjon , ha valójában van valamilyen tapasztalata és tudása e téren, szeretnék minél pontosabb válaszokat kapni.


Köszönöm, hogy elolvastad.


2019. jan. 29. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Van magyar állampolgárságod?
2019. jan. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Magyar állampolgárság, állandó lakcím MO-n.

Jelentkezel, aztán 1x behivnak AVI-ba majd elmész alapkikre. Lehet hogy 3 hónap alatt lezajlik de lehet 1 év is.

8 általános a minimum de azzal elég ratyi fizetést kapnál.

2019. jan. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Van állampolgárságim és 11 osztály ,kezdem az érettségit, magyar lakcím nélkül akkor nem lehetséges. Mennyi a maximum korhatár egyébként felvételihez? Számít valamit ha az ember úgy jelentkezik , hogy még nem dolgozott azelőtt?
2019. jan. 29. 13:35
 4/4 anonim ***** válasza:
nem igazán van felső korhatár de olyan 30 felett ne legyél
2019. jan. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!