Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Katonaságnál, milyen gyakran...

Katonaságnál, milyen gyakran lehet zuhanyozni? Milyen a zuhanyzó?

Figyelt kérdés

2019. jan. 29. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
nem lehet hanem kötelező, ha jól tudom naponta kétszer
2019. jan. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

kötelezőnek semmi nem kötelező lol.

Ahogy van időd ha épp te szeretnél zuhanyozni minden szünetben 3 perc alatt akkor annyit zuhanyozol amennyit akarsz.


Zuhanyzó változó.


Valahol egybe van 4, függöny nélkül, valahol külön vannak elkerítve. Alakulatfüggő

2019. jan. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
De, bizony vannak kötelező dolgok. Például minden reggel borotválkozni. Szakállat növeszteni parancsnoki engedéllyel lehet. Zuhanyzás részét nem tudom. Közalkalmazottként dolgoztam sokáig közöttük, ezt tudom biztosra.
2019. jan. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Alapkiképzésen tesi után kötelező. Rendes állományba állás után opcionális. Nyílván munka közben nagyon nincs rá idő se lehetőség, maximum ha van reggeli tesi akkor az után. Munka idő leteltével meg a kutyát se érdekli, hogy mit csinálsz.A zuhanyzó állapota alakulat függő, nálunk speckó a laktanyától külön szállón vagyunk elszállásolva 4en egy körletben, ott minden körletben van külön zuhanyzó és wc is,máshol meg mivel a laktanyában van a bent alvó állomány szállása,azok a zuhanyzók általában kimerítik a gusztustalanság fogalmát.
2019. febr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!