Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Katonaságnál (is) kizáró ok a...

Katonaságnál (is) kizáró ok a korábbi öngyilkossági kísérlet?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__rendorseg__9708995-..


Ezt a kérdést én írtam ki. A kérdés adott . Katonaságnál is kizáró oknak számít ? Előre is köszönöm aki tud segíteni.


2019. jan. 22. 00:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
12%

Van egy ismerősöm, katona...na ő olyan tagokról mesélt, hogy vicc az egész.

Rendes szellemifogyatékosok, de átmentek a pszichológián, fizikum 0, olyan vastagok mint én, csak az baj, hogy én egy nádszál lány vagyok... :D vagy épp úgy elhíznak, hogy alig tudnak megmozdulni, mert amikor csak tehetik alszank meg esznek. Aztán meg kérik a nagyobb méretű gyakorlót, mert kihízzák. :D ezek hallatán kedvet kaptam én is, főleg, hogy a fogyik előnyben vannak xDD (viccelek))

Szóval, ha neki futsz a rendőrös történetnek, de az nem jön össze, ezt is próbáld meg mindenképp. :D

2019. jan. 22. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Igen, kizáró. Nem fognak fegyvert adni egy labilis szerencsétlen kezébe.
2019. jan. 22. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

Tojnak rá ott. Boldog, boldogtalan felveszik. Van egy csaj ismerősöm, nem rég volt felvételizni erre a tartalékos vagy milyen hülyeségre. Tudod mi volt a komoly felvételi? 500 métert kellett futniuk csak. Oké, hogy női felvételi könnyebb meg csak tartalékos, de akkor is. Ráadásul úgy, hogy cukorbeteg is.

Rendes honvédség se komolyabb, hidd el. Elárulok egy titkot: a Honvédség kirakatnak van csak. Tudod mire kell? A Nato előírás miatt. Emiatt minimálisan költenek csak rá, éppen annyit, amennyit a NATO előír. Boldog, boldogtalant felvesznek oda.

2019. jan. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nos a helyzet nem feher-fekete.

Amikor megszunt a sorkatonasag surgosen kellett ember az ures helyekre. Es akkor tenyleg ugy vettek fel hogy jo, fuss 2 kört, es kesz.

De utanna valtoztak a korulmenyek, volt ismerosom akit siman elvagtak.

Igen, siman elvaghatnak miatta, pszihologuson mulik.

Legutobb rendoroknel probalkozott egy ismeros, a sulya miatt nem vettek fel. Mikor elkezdett panaszkodni hogy mas aktiv rendorok meg koverebbek ennyi volt a valasz: ok mar benn vannak a rendszerben, te meg nem leszel.

Katona kollegam par eve szolgalatra alkalmatlan-t kapott. Azota nem volt fegyver a kezeben, egesz napnpapirokat tologat. Ez volt a kiskapu hogy ne kellnen kirugni.

Ilyen eswtben teged alapbol fel sem vesznek.

2019. jan. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
4: az én ismerősöm akiről beszéltem max 2,5 hónapja volt felvételizni. :) Nem szigorodtak azóta a helyzetek, ugyanúgy boldog, boldogtalant felvesznek.
2019. jan. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
ez azért nem ennyire fekete fehér.. Kizáró oknak annak számít de egy bizonyos idő elteltével (azt hiszem ez 5 év?) már jelentkezhetsz, a pszichológiain majd úgy is kiderül hogy minden rendben van vagy labilis vagy
2019. jan. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Honvédségnél is alkalmatlan, lásd itt:

[link]

"037 Személyiség- és viselkedészavarok" résznél:

személyiségzavar minden fajtája: E (egészségügyileg alkalmatlan)

"E szakasz szerint minősítendők a BNO-ban szereplő személyiségzavarok, az „Auto-heteroagresszivitás”, melyek nem agyi károsodáshoz járulnak (paranoid, schizoid, disszociális, érzelmileg labilis, hystrionikus, anancastikus, szorongó, dependens) valamint az éretlen személyiség. Az „Auto-heteroagresszivitás”-hoz sorolandók az öncsonkítás, az önsértés és az öngyilkossági kísérlet esetei."

2019. jan. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Akkor nem tudod letagadni, ha nyoma van a betegéletútadban, amit itt tudsz ellenőrízni:

[link]

(Ügyfélkapu hozzáférést okmányirodában igényelhetsz)

2019. jan. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
#1 úgy hallottam van iq teszt is, értelmi fogyatékosok, hogy mehetnek át a pszichológiai vizsgálaton?
2019. jan. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
47%

#9 ne tőlem kérdezd, hogy sikerül az ilyen embereknek, de tényleg vannak nem normálisak ott. Hiába pontozott le mindenki...

Egymagában van a körletben az ember és hangosan dumál, hogy érzi a szellem jelenlétét,szelleműzést tart, meg mit tudom én. Meg akkor is ezt csinálja mikor valakivel beszélget, elkezdi kérdezgetni, hogy te is érzed e a szellemet?...

Nem lehet vele normálisan beszélgetni, mert váltogatja a témákat össze vissza, úgy, hogy oda sem illik az eredeti témához...Szóval 100%, hogy nincs vele minden rendben.

Telefonon beszéltem ismerőssel, szóval én magam is hallottam miket mond, hogy beszél...tényleg nem normális az a tag, de mégis katona...

2019. jan. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!