Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért nem tartják a neonáci...

Miért nem tartják a neonáci csoportok Hitlert egy gyáva, gerinctelen történelmi személynek?

Figyelt kérdés
Hiszen öngyilkos lett... Nem vállalta a tetteinek a következményeit. Nem volt gerince a bíróság elé állni, közben évekig osztotta azt észt...inkább kinyirta magát és gyáván megfutamodott. Ez nem volt egy kicsit képmutatás?

2019. jún. 23. 22:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%

Nem hagyta hogy mások ítéljenek felette.

De a te logikad szerint a szeppukuzó szamurájok is gyávák?

2019. jún. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%

Nézőpont kérdése.

Te így látod, ők pedig megmagyarázzák maguknak valamivel, hogy miért nincs így.

2019. jún. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
34%

Zsidó felesége volt és gyűlölte a zsidókat. Kérdés?

Vagy csak a szőke magas fehér bőrű emberek a tiszta faju arjak míg Hitler épp ilyen nem volt. Kérdés?

2019. jún. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
#1 Szerintem ők is, igen.
2019. jún. 23. 22:18
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
Te most komolyan neonáciktól vársz logikus gondolkodást??? :D
2019. jún. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
26%

"Vagy csak a szőke magas fehér bőrű emberek a tiszta faju arjak míg Hitler épp ilyen nem volt. Kérdés?"


Ebbe belegondoltatok már valaha is, vagy csak mondogatni jó?


Tegyük fel, hogy én egy olyan világot képzelek el, ahol mindenki tökéletes. Szerintem mindenkit, akinek csak egy kicsi lelki vagy fizikai hibája van, meg kellene ölni, és csak a minden szempontból egészséges emberek szaporodhatnának. De én sem vagyok tökéletes, van vag ezernyi hibám. Viszont ha azzal kezdem, hogy megölöm magam, akkor ki fogja tovább vinni ezt az elképzelést? Ki fogja majd össze a népet, ki győzni meg őket arról, hogy nekem van igazam? Ha megölöm magam, soha nem teljesül be amit elképzeltem, soha nem fogunk egy jobb, erősebb világban élni, mert pont az halt meg aki az egészet kitalálta és végig tudta volna vinni.


Hitlernek is volt egy elképzelése az árjákról és a felsőbbrendűségről, de ezt csak ő tudta volna végig vinni. Ő tudta meggyőzni a népet, ő tudta megteremteni a feltételeket, ő irányított mindent. Ha ő meghalt volna, az egész nem valósulhatott (mint ahogy nem is valósult) meg.


Így már érthető, hogy ő miért volt "kivétel"? Ugyan ez vonatkozik minden más személyre aki nem volt tiszta árja de hitler keze alá dolgozott.

2019. jún. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

#5 jogos... :D hát érdekel hogy mit csodának annyira abban a csávóban.

--

Amúgy a felesége úgy tudom, hogy nem nem volt zsidó származású. Valószínűleg az olyan elterjedt történelmi baromság, mint hogy a 20. század legnagyobb elméje (Einstein) megbukott matekból.

2019. jún. 23. 22:30
 8/17 anonim ***** válasza:
94%

Tudod hányan végeznek magukkal, mint sem börtönbe kerüljenek? Akik komoly bűnözők, átlag ember számára elképzelhetetlen dolgokat csináltak, azok nem fognak egy óvodás szintű beszámolót tartani. Ezt hívják becsületnek.

A világ kitörölhette volna a seggét egy bírósági vallomás után, azzal nem jött volna vissza a sok elhunyt katona pl.

2019. jún. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%
Eva Braun-t is börtönbe csukták volna? Ő mi rosszat tett?
2019. jún. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%

A szamurájok gyávák voltak?

Megnézném én hogy te mit csináltál volna a helyükbe


Az ugye megvan hogy a legyözöttel mindig azt csinálnak amit akarnak

pl nézd meg 1240Kijev

2019. jún. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!