Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hitler zsidó volt?

Hitler zsidó volt?

Figyelt kérdés
[link]

2012. júl. 8. 20:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
26%

Igen, de apai ágon. Vannak történészek akik szerint ezért találta ki, hogy zsidó csak az lehet, aki ANYAI ágon zsidó, és ha valaki apai ágon az nem zsidó.


De ezek csak elméletek, senki nem tudja. Mindenesetre nem volt az a tipikus magas szőke kék-szemű árja német.

2012. júl. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Metapédiára ne építs, még a Wikipédiánál is ferdébb. Hitler anyja tényleg dolgozott egy zsidó családnál, de ez nem jelenti azt, hogy tőle is van.
2012. júl. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%

"Mindenesetre nem volt az a tipikus magas szőke kék-szemű árja német."


Osztrák volt.

Metapedia, mint forrás?!

2012. júl. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

nagy hülye vagy. Szerinted csak szőke-kék szemű németek léteznek? Hitler apja semmiesetre sem volt zsidó, őt Sicklgruber-nek nevezték, legalábbis egyik elődjét. Anyja esetében vannak kételyek, ám a kételyek nem bizonyítékok. Semmi bizonyíték nincs rá hogy az lenne, viszont nem lehet biztosan tagadni sem, hisz nem ismerjük édesanyjánajk, Klara Pözlt származását. Ám a tények szerint keresztény felekezethez volt köze, ezt nem tudom melyik valahol olvastam, talán katolikus...de nem is ez a lényeg. Ahol született, Braunau am Inn egy osztrák kis falu, ahol nem voltak zsidók. Anyját "vádolják" zsidó származásúnak, ám akit megneveztek, mint "zsidó" kiderült nem is létezett. Ennyit erről. Biztosan nem lehet kijelentnei, de kicsi a valószínűsége.

Amúgy ez min változtatna ? Nem értem, miért fontos, hogy zsidó lenne vagy sem? Megint egy primitív összeesküvés elmélethez szükséges, h Rotschildok teremtették, hogy örökre lehessen mutogatni a fehér Európára, h mekkora gyilkos?:D AMúgy ha nagyon érdekel a téma, olvass utána, devalami igényesebb művet...Itt nem fogsz sok értelems választ kapni, lásd előző.

2012. júl. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%
jah és metapédia. Bekellene tiltani. Ott midnenki zsidónak számít, egy vicc az az oldal. Kár olvasnod és forrásként használnod, csak kiröhögnek jobb körökben.
2012. júl. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
72%
bocs nem előző, hanem elsőre utaltam. És a "zsidó" mint teherbeejtő, ezt kihagytam a nagy gondolataimban.
2012. júl. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
17%
Igen. Apai nagyanyja révén. De a zsidóság leányágon öröklődik.
2012. júl. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
20%
Pedig bizony simán lehetett zsidó, van ilyen. Rákosi is zsidó volt mégis utálta a zsidókat. Szegedi Csanád is így van ezzel. Gyakori.
2012. júl. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Dick Esmen ***** válasza:
83%
Nem.
2012. júl. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%
Nem
2012. júl. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!