Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Magyar honvédség ilyen állomán...

Magyar honvédség ilyen állományt képez?

Figyelt kérdés
[link]
2019. júl. 4. 17:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mit szeretnél hallani?

Természetesen elítélendő, de egy polgári kollégiumban ugyanez simán megtörténhet!

Az már már tészta, hogy hogyan kezelték a történetet.

Mielőtt elkezdődik a meghurcoltatásom tapasztalatból mondom, hogy ez nem a honvéd kollégiumból adódik hanem a benne lévő emberekből. (lenyomtam 5 évet egy ilyen helyen és nem lettünk tőle állatok)

2019. júl. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
Igen, ilyet. Ezek eddig is megvoltak, csak nyilvánosságot nem kaptak.
2019. júl. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%
Ha már jön a pride úgyis... Átvették a srácok a "haladó" gondolkodást a seregben is. Azért kicsiny keresztény konzervatív illiberális európa védő országunk is fel-fel zárkózik lassan. Nem fogom megnevezni hol, de egy másik rendvédelmi szervnél évtizedek óta létezik a barátságkúp fogalom :)
2019. júl. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Most elkezdhetném védeni a szervet de nemfogom mert aki ugrálni akar a híren az fog is.


De több éve vagyok katona, több csapatnál is dolgoztam, és még a zrinyire is jártam.

Nemvolt 1x sem ilyenre példa. Az emberek 95%-a normális. Nem az a helyzet mint a sorosok idejében.


DE! Sajnos mindig kerülhet egy beteg aberrált f**z a rendszerbe. Most is ez történt. Sajnálom szegény srácot (az áldozatot) mert megtapasztalhatta milyen volt régen katonának lenni...

Magunkat meg azért, mert a megbecsülést amit a honvédség baromi nehezen és baromi lassan épít fel magának ez az aberrált kis gyokér semmissé tette.


Én ha a felettese lennék konkrétan közrefognék egy maroknyit a legmegbizhatóbb embereim közül és nem úszná meg ennyivel. Mégha egy kis 16 éves pocsről van szó.

2019. júl. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

5-ös, amiről beszélsz, az a Te generációd. Olyan a hadsereg, amilyen az adott kor emberanyaga. Egy beteg társadalom hadserege züllöttebb, mint egy egészséges társadalomé.

Én attól tartok, ami most kibukkant, az csupán a jéghegy csúcsa. A statisztika szerint általában csak a sokadik esettel szoktak lebukni az elkövetők.

2019. júl. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha a kivizsgálók mélyre ásnak, akkor lesznek ott további botrányok is, többféle vonalon. Érdekesség kedvéért, a rendőrségnél meg pl. olyan fordult elő a szakközépiskolájukban, hogy az egyik tanár elvárta a szexuális együttlétet a tanítványaitól.
2019. júl. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
18%
Pontosítok: csak a lányoktól.
2019. júl. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Miért képezne ilyen állományt? Mert egy középiskolában análisan zaklatott egy diák egy másikat?

Ha egy közgazdasági középiskolában szexuális zaklatás történik, akkor ilyen közgazdászokat képeznek?

Ha egy vendéglátóipari szakközépben történik meg ez, akkor ilyen pincéreket képeznek?

Érzed már, hogy milyen buta kérdést tettél fel?

2019. júl. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Ha CSAK EGY diák lett volna ludas, akkor nem 5 diákoz zárnak ki egyből. Miért próbálsz csúsztatni?
2019. júl. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Ha CSAK EGY diák lett volna ludas, akkor nem 5 diákoz zárnak ki egyből. Miért próbálsz csúsztatni?"

Ez tized akkora csúsztatás sincs mint a provokatív kérdés!

2019. júl. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!