Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Most már nem csak az incelektő...

Most már nem csak az incelektől kell rettegni hanem általában véve a fehér férfiaktól?

Figyelt kérdés

A tegnapi merényleteket használják fel teljesen nyíltan faji úszításra? Ráadásul h.lyeség az egész:

[link]


Tud még lejjebb menni a nyugati sajtó?



2019. aug. 5. 13:32
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2019. aug. 5. 13:33
 2/11 A kérdező kommentje:

A cikk címe eredetileg:

"Why are white men more likely to carry out mass shootings?"

"Miért hajlamosabbak a fehér férfiak tömegmészárlásra?"

Aki nem hiszi az nézze meg a címsávot...

Vagy az eredeti tweet-et:

[link]

2019. aug. 5. 13:37
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

Nincs köze a bőrszínhez. Én inkább úgy mondanám hogy ez a keresztény kultúrkör sajátossága. Ha megnézed ezt a listát, kiderül hogy a legtöbb gyilkosságot keresztény többségű országokban követik el:


[link]

2019. aug. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
19%
Eddig az volt a gond, hogy elhallgat dolgokat a nyugati sajtó. Most tényszerűen beszámol róla akkor meg az a gond.
2019. aug. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21%
Mi a probléma a cikkel? Mi az ami valótlan benne?
2019. aug. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A fő kérdésemhez hozzá kellett volna írnom hogy a Sky szerint kell rettegni a fehér férfiaktól, az első linken lévő kép pedig ezt hivatott cáfolni. Most visszanézve a kérdést nem egyértelmű (fáradt voltam, na).

Lényeg: őszintén le vagyok hidalva a teljesen nyílt faji úszítástól amit a Sky News művel, azt sugallva hogy minden fehér férfiben benne van a lövöldözhetnék ha valami nem úgy alakul ahogy akarják (akarjuk). Az egyik legnagyobb médiavállalat! És tudták hogy necces az eredeti cím, így átírták, csak pechjükre Twitteren nem módosíthatja senki a már kitett posztokat, így ott még virít a kérdésbe burkolt (téves) megállapítás hogy az elkövetők azért voltak hajlamosak mészárlásra mert fehérek voltak.

Én arra lennék nagyon kíváncsi hogy az elkövetők családi háttere milyen volt. Statisztika igazolja hogy nagyobb eséllyel radikalizálódnak és/vagy gyilkolnak olyanok akik csonka családban nőttek fel.

Nem jutok szóhoz hogy ilyet kell 2019-ben olvasni egy népszerű hírplatformon...

2019. aug. 5. 15:40
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

"azt sugallva hogy minden fehér férfiben benne van a lövöldözhetnék ha valami nem úgy alakul ahogy akarják (akarjuk)."


Pont az ellenkezőjéről szó, le is van írva, hogy a világ többi részén is szereznek ilyen tapasztalatokat a férfiak, mégsem kezdenek tömegmészárlásba.

2019. aug. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"És tudták hogy necces az eredeti cím, így átírták, csak pechjükre Twitteren nem módosíthatja senki a már kitett posztokat, "


Én a Sky News honlapján olvastam el a cikket, semmi változást nem láttam a twitter post között.

2019. aug. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
Eddig is a fehér, patrióta férfiak voltak a célpontjai a liberalizmusnak. Nemrég a pszichológusok kitalálták, hogy a férfiasság rossz...
2019. aug. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Őőő ez nem rasszizmus? Ugyanez a cim fekete férfiakkal jogvédőkért kiálltana.
2019. aug. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!