Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek a migránsseg...

Mi a véleményetek a migránssegítő Carola Racketéről, aki nekivezette a hajóját Olaszországnak?

Figyelt kérdés
Észak-Afrika közeléből szedte fel a bevándorlókat (nem: menekülteket), ezért ott kellett volna partra tennie is őket, hiszen biztonságos országok. Állítólag előtte leadták neki a drótot, hogy hova húzták ki az embercsempészek a migránsok ladikját... Majd véletlenül sem Spanyolországba vitte a hajót, hanem annak az országnak a partjainál várt hetekig, amely nem akar bevándorlókat. Aztán önhatalmúlag kikötött ott, széles mosollyal az arcán vitték el a rendőrök, most pedig beperelte az olasz külügyminisztert rágalmazásért...

2019. szept. 6. 06:53
 1/8 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
0%

Azt szeretem az ilyen kérdésekben, hogy meg sem próbálják megnézni a másik oldal olvasatát. Tudom, hogy felesleges leírnom, de hátha legalább egy ember megfogadja a tanácsom:


Ha van egy vitás eset, mindig olvasd el mindkét fél álláspontját, utána alkoss véleményt, ha lehet egyáltalán véleményt alkotni.


[link]

2019. szept. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ezek szerint Olaszország volt a legközelebb.

De vajon véletlenül találtak rá a bevándorlókra? Erkölcsileg normális hajókba szállni a tengeren, hogy kimentsenek, és Európába mehessek, miközben nem vagyok menekült?

2019. szept. 6. 09:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem menekültek... Mi elől menekülnek, a meleg elől? Carola Rackete egy embercsempész.
2019. szept. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Én tisztelem, becsülöm! Több ilyen ember kéne, önálló erős nő aki hozzájárúl egy élhetőbb Európához. :)
2019. szept. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Jaj! #4 vagyoj, elnézést! Meghatároztam a nemét, remélem nem jelent fel, nem úgy értettem, hanem, hogy egy erős önálló ember. Bocsánat!!!
2019. szept. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvalóan az olaszok provokálásra ment ki az egész. Hat külömböző ország jelezte a hajónak, hogy kiköthet de ehelyett az olaszokra várt mit sem törődve a bevándorlókkal a hajón. Ha valóban érdekelte volna a hajó utasainak a sorsa nem várt volna az olaszokra hanem kikötött volna az első országban aki jelezte, hogy engedélyezi a kikötést. Ez képmutatás. Semmi mást nem lehet róla elmondani.
2019. szept. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem róla, hogy egy embercsempész, és már az olasz vizeken el kellett volna fogni, és letartóztatni, a hajót pedig elkobozni, vagy a tenger fenekére küldeni, persze tök üres állapotban.
2019. szept. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az összes hajót amely migránsokat hoz kikötés után a bontóba kellene vinni.
2019. szept. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!