Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Oroszország mikor fog felbomlani?

Oroszország mikor fog felbomlani?

Figyelt kérdés

Tovább szakadni részekre.

Mert ugye az orosz birodalom is szetszakadt, és a szovjetunió és szetszakadt. Persze részben a szovjetunió szerzett vissza egykori orosz területeket, de em akkorát mint amekkora volt a birodalom egykoron.



2019. szept. 7. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Putyin halála után lesz aktuális. Addig erőszakkal összetartják. De nyilvánvaló hogy ez nem tart örökké főleg azért mert a muszlimok aránya meredeken nő.
2019. szept. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Majd ha jön egy újabb háború.
2019. szept. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 2Laci válasza:
76%
Nem vagyok jövőbelátó. De szerintem ha így folytatódik Oroszország történelme mint ahogy a a Szovjetunió felbomlása óta. akkor nemhogy felbomlani nem fog. de területileg gyarapodni és befolyási zónájában erősödni fog. Erről a témáról akár könyvet is lehetne írni.
2019. szept. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%

Szétszakadni nem igen fog, mivel akik benne vannak, azok többségében önként vannak benne. Az oroszok mindenütt gondoskodtak arról, hogy a peremvidékeken megnöveljék az orosz lakosság létszámát. Betelepítettek, és kitelepítettek.


Az orosz területekre veszély Kína jelent, nem is akár mekkorát. Kb 30 év mulva kína haditechnikailag is utoléri az oroszokat. Lakosságban, és ipari termelésben már most is fölötte van. Kinának pedig hatalmas területi követelései vannak. Egyre nyiltabban hangoztatják, hogy nem ismerik el az 1860-as szerződésben rájuk kényszerített orosz fenhatóságot Mandzsuria felett.

Jelenleg viszont ez az egyetlen terület, ahol az oroszoknak egész évben használható nyílt tengeri hadikikötője van.

2019. szept. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na igen az orosz állam mindig is gyenge lábakon alatt remélhetőleg Putyin halála után egy tényleg jobb állam lesz amiben az emberek sokkal boldogabbak! Nem tom pontosan mi megy Oroszországban ma! De jol tudom mi ment a Szovjetunió idejében mivel most érettségiztem 😂😅😬 de van 1-2 orosz lany akit követek instan és azok mondjunk jol élnek persze ez gondolom függ a helytől is ahol élnek kb Oroszország olyan most mint kina vannak jo tartományai és vannak rossz tartományai
2019. okt. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!