Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Most akkor le lesz rohanva az...

Most akkor le lesz rohanva az 51-es körzet vagy nem?

Figyelt kérdés

Az fbi-nak elvileg megígérték hogy nem lövik őket szitává, de a lerohanás szervezők meg át akarják rakni Las Vegas-ba a bulit. Ez elterelő hadművelet vagy csak befostak?

Szerintem így is lesz jó néhány ember aki meg fogja próbálni.


2019. szept. 13. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi, ezek az eseményre jelentkezők a fotelforradalmárok.
2019. szept. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szigorúan őrzött, katonai terület, akár le is lőhetik a betolakodókat. Tudom írtad hogy megígérték hogy nem lőnek, de ez majd csak a behatolók erőszakosságától fog múlni, illetve a körülményektől. Mindenesetre, aki be akar lógni az egy hatalmas b arom, és meg is érdemli a börtönbüntetését, pénzbírságot, vagy sebesüléseket, ami ezzel a "bulival" jár.
2019. szept. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amelyik kutya ugat az nem harap.
2019. szept. 14. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem, hátha kiderül valami olyan titok, amivel hülyítik a népet.
2019. szept. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Eleve viccnek indult az egész
2019. szept. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Persze lelőhetik őket, bebörtönözhetik őket, stb. 5-10 embert biztosan. 100-at is még talán, de ahhoz hogy 100 embert ott helyben elfogjanak, már komolyabb fellépés kell. 1000-hez még több.

Tegyük fel, megpróbálkoznak 30 ezren bemenni, szerintetek lelövik mind a 30 ezret? Nem kicsi botrány lenne belőle, ez már erősen tömegmészárlás. 30 ezer embert nem fognak ott helyben megállítani és mindenkit letartóztatni.

Ha meg minimum 100 ezren mennének be, erősen kétlem, hogy bármit lehetne tenni ellenük. Több 100 ezer ember ellen meg főleg. Szerintem ha elég sok elszánt ember próbál meg betörni, akkor viszonylag könnyen sikerülhet nekik.

Nyilván benne van hogy akár több ezren meghalnak, és a valóságban az első lövés után szaladna mindenki hazáig, de ha elméletben végiggondoljuk, nem fognak 100 ezreket lemészárolni illetve elfogni...


Ahogy előttem is írták, nagyrészt fotelforradalmárok, akik egy vízágyú láttán is inkább sarkon fordulnak és hazamennek. Abból meg semmi nem lesz, hogy "így is lesz jó néhány ember aki meg fogja próbálni.", mert ők nem lesznek sokan, azt a pár embert meg valóban el tudják fogni, vagy akár le is lőhetik őket.

Ennek az egésznek akkor lenne értelme, ha tényleg komolyan be akarna törni valaki és sokkal komolyabban meg lenne szervezve. Ha igazán elszánt lenne mindenki akkor sikerülhetne, de ebből a poénnak indult valamiből nem lesz semmi.

2019. szept. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A demokrácia az, amikor lelőnek, ha az adódból fizetett helyre be akarsz menni állampolgárként.
2019. szept. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dehogy fogják. Nekem is kb. 10 ismerősöm jelölte be hogy ott lesz meg ugyanennyi érdeklődik iránta,pedig a szomszéd megyében se voltak még nemhogy egy másik kontinensen innen több ezer kilométerre.
2019. szept. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!