Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az USA-ban miért nincsenek az...

Az USA-ban miért nincsenek az 51-es körzettel kapcsolatban tüntetések?

Figyelt kérdés

Mindenki tudni akarja mi van ott, jó sokan annak és elnézést de komolyan, ott nem zászlólengetésből áll egy tüntetés mint itthon...

Szóval hogy hogy nem volt még számonkérés a kormányon, hogy mégis mi folyik ott? Nem lehet rájuk nyomást gyakorolni? Nincs párt aminek a törekvése az 51-es körzet leleplezésével foglalkozna? Beletörődtek az emberek?



2019. jún. 4. 16:26
 1/10 Molyember ***** válasza:
89%

Elfogadnál egy olyan választ, hogy nincsenek ott földönkívüliek? Ha rendszeresen bejárhatnának újságírók, és évek alatt se találnának ilyesmikre utaló jelet, mit mondanál? Azt, hogy jól elrejtették.

Az USA-ban nagy népi hagyomány a hülyeség, de ez még ott is szélsőségesnek számít, egyszerűen nem lehet az ilyen hívőkkel érdemben foglalkozni.

2019. jún. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

"Elfogadnál egy olyan választ, hogy nincsenek ott földönkívüliek?"


Persze, amennyiben 100%-ban ez bebizonyosodna. Én nem egy elfogult ember vagyok.



"Ha rendszeresen bejárhatnának újságírók, és évek alatt se találnának ilyesmikre utaló jelet, mit mondanál? Azt, hogy jól elrejtették."


Egyrész, szeretném én azt megnézni, hogy újságírók százai járkálnak be oda, másrészt,kíváncsi lennék, hogy ha nincs ott semmi miért rejtegetőznek ennyire.

2019. jún. 4. 17:03
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Természetesen az 51-es körzet csak azért van, hogy mindenki arra figyeljen! Hogy elvonja a figyelmet az igazi UFO-bázisról!


De miért érdekel? Magyar égre magyar UFO-t!

2019. jún. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem is az érdekel, hogy mi van ott (nyílván az is), hanem, hogy az emberek miért nem lázadnak fel az igazságért?

Miért nincs hatalmas lázadás, hogy meg tudják mi van ott.

2019. jún. 4. 17:41
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#2

"Persze, amennyiben 100%-ban ez bebizonyosodna. Én nem egy elfogult ember vagyok."

HOGYAN?

Mutathatnak bármit akkor is lesznek akik fényképeket fognak mutogatni, hogy azon bizony múltbél repülő csészealjak meg idegen lények vannak, csak most eltüntették őket. Akik ha százszor végigrostálhatják ott a homokot, akkor is "tudni fogják" hogy csak elrejtették.

Nekem most sem kell több bizonyíték, mert egyrészt tudom, hogy már eddig is rengetegszer hazudott az amerikai kormány a népének is és az egész világnak is, tehát simán lehetséges, hogy ebben is hazudnak - ahogyan az ellenkezőjét sem fogom tagadnii, hogy simán lehetséges, hogy semmi nem igaz az elméletekről az 51-es körzetből.

de a lényeg, az egy katonai terület és nem véletlenül van lezárva. Mert katonai bázis/bázisok vannak arrafelé és nyilván olyan fejlesztéseken, hadi kutatásokon dolgoznak ami nem tartozik a mezei halandókra. Mi van akkor ha léteznek repülő csészealjak csak éppen azok szimplán egy új típusú repülő egység próbálkozásai voltak? Mi van ha éppen ők táplálják az UFO hisztériát pont, hogy a katonai fejlesztések ne kerüljenek napvilágra?

2019. jún. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A bizonyítást csak példaképp mondtam, mivel az lenne a legjobb, nyilván nem fog kiderülni.


De így mondjuk valóban nehéz bármire is fényt deríteni, az alap kiindulási pont valóban az, hogy az USA kormánya, NASA, CIA, meg akárki aki tud valamit hazudik.


A titkos katonai fejlesztések valóban valósághűek lennének, ha nem lenne annyi magas rangú ember akik a halálos ágyukon kitálalnak, hogy ilyen meg olyan ufo van ott.


"Mi van akkor ha léteznek repülő csészealjak csak éppen azok szimplán egy új típusú repülő egység próbálkozásai voltak?"


Nincs olyan földi technológiával készült repülő tárgy ami hangtalanul repül. Márpedig rengeteg olyat észleltek, a szemtanúk állításaiból sok dokumentumfilm is készült.

2019. jún. 4. 22:39
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#6: "Nincs olyan földi technológiával készült repülő tárgy ami hangtalanul repül."


Vitorlázó repülőgép? Hőlégballon? Léghajó? Bármi, ami elektromos meghajtással repül?

2019. jún. 5. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ezekről senki nem gondolja azt, hogy idegenek. A gyorsan mozgó, manőverező hangtalan csészealjakról viszont igen.

Ráküldtek többször is vadászgépet ilyen azonosítatlan repülő tárgyakra, és látszik a radaron és a pilóta sem érti hogy hogy repül olyan gyorsan.

2019. jún. 5. 09:42
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

ÉS?

Eleinte azzal jöttél, hogy te elfogadnád ha bizonyítanák, hogy nincsen ott semmi. Most meg te magad írod le, hogy már eleve nem hiszel el bármit is mondanának, hiszen vannak bizonyítékok az ellenkezőjére. Amiket láttak azok nem lehetnek technológiai újítások, csakis repülő csészealjak.

Akkor meg minek ez az egész? Pont bebizonyítod amit az elején írrtunk neked, hogy aki elhiszi, hogy ott van valami ufós cucc, annak semmiképpen nem lehetne bizonyítani, hogy nincsen.

Ettől még lehet hogy van, lehet hogy nincs - a kérdés nem erről szólt, hanem hogy miért nincsenek miatta tüntetések.

Azért, mert annyira kevesen hiszik azt hogy a tüntetéssel bármi is változna, hogy nem tüntetnek. Ha kimennél tüntetni az ellen, hogy egyre ritkábban esik a hó télen, attól még nem változna semmi. De éppen így lehet hogy igazad van benne és tényleg egyre ritkábban esik a hó, lehet, hogy nem igaz. Mindegy hogy tüntetnek-e miatta vagy sem, attól még vagy igaz-vagy nem, és nem is fognak rajta változtatni.

2019. jún. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ott az lett a közriogatás eszköze akkor, és erre fel lehetett ott mindent csalni lopni hazudni.
2019. júl. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!