Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Csak engem irritál Greta...

Csak engem irritál Greta Thunberg?

Figyelt kérdés

Alapvetően egyetértek vele mert szerintem is fontos a környezetvédelem. Én is támogatom a fák és állatok védelmét és szerintem is szemét tengerben fogunk úszni lassan.


Viszont...ez most viccesen fog hangzani de olyan ütnivaló feje van ennek a lánynak. Esküszöm halálra irritál ha ránézek. Ez miért lehet?



2019. szept. 20. 07:38
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
31%
Tudat alatt bosszant, hogy egy skandináv übermensch diáklány arcával tud csak a bolygó megmentése mainstream lenni
2019. szept. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Ezen jót nevettem.


Viccen kívül szerintem szép cél az amiért küzd, csak ne lenne ilyen feje...

2019. szept. 20. 08:02
 3/29 anonim ***** válasza:
43%
Nyilvánvalóan tenyérbemászó, arrogáns jelenség, és kétlem, hogy sokat tud arról, amiről beszél. Pl. hogy mi okozza valójában a környezetszennyezést, felmelegedést, stb. Pl. állítólag az Amazonasnak csak nagyon kis szerepe van az oxigéntermelésben, de most minden libsi/zöld emiatt sír, és szerintük a brazil elnök gyújtja fel az esőerdőt...
2019. szept. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
31%
Az arcát valószínűleg az apjától örökölte, neki eléggé ilyen tipikus turanid feje van.
2019. szept. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

4es: Azt a cikket én is olvastam. Igazából tényleg nem olyan jelentős az esőerdő oxigén termelése de ettől még sz*r ha elég egy csomó izgalmas, egzotikus állat élőhelye.


Please ne mossuk már össze a liberálist a zölddel.pl.: Lehet hogy harcol valaki a juharfák védelméért de közben nem támogatja a melegházasságot.

2019. szept. 20. 08:24
 6/29 anonim ***** válasza:
51%
Szép cél amiért küzd csak ennek nem a politikáról kéne szólnia. A jobb és a bal oldal szemében is a környezetvédelem csak egy újabb csatatér, semmi több. Egyik beáll az olajlobbi mögé (ezzel károsítva a környezetet), a másik pedig gyerekeket tesz ki a kirakatba hogy így manipuláljon mindenkit.
2019. szept. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
46%

Engem nem irritál. Mindenki aki egy szalmaszálat is megmozdít azért hogy a gyermekeim és a többi magyar gyermek is egy élhető, tisztább környezetben nőjön fel, azt támogatom.

Aki a politikai színét zöldbe csomagolja át azt meg nem.

2019. szept. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
67%
Engem például nem, mert fingom nincs ki az.
2019. szept. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
54%
Engem csak az irritál, hogy szellemileg sérült gyereklányok mögé bújuk a politika, környezetvédelemnek álcázva.
2019. szept. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
47%

Azért kell egy kis tehetség ahhoz, hogy ilyen jól alakítsa 16 és 2/3 éves 163 cm-es ifjú hölgyként a környezetért aggódó kislányt.


Ha nem szerep lenne, akkor nem lenne ilyen profin kislányos, mindig copfos, mindig kisebbnek fotózva, videózva, aminek mesterműve, a 185 cm-es Obama melletti pózolása, ahol fele akkorának tűnik...

[link]

2019. szept. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!