Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A szíreknek törököknek mi...

A szíreknek törököknek mi bajuk a kurdokkal hogy támadják őket?

Figyelt kérdés
A szírek így hálálják meg hogy a kurdok segítettek kiszorítani az isis-t a szemétdomb országukból?
2019. okt. 10. 08:47
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
100%

"A Szabad Szir hadsereg Törökországot támogatja és részt vesz a katonai akcióban."


Hát ezen nem lepődök meg, mivel mindig is Törökország látta el fegyverrel, pénzzel, kiképzőkkel.

2019. okt. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
94%

9:28: az ún. Syrian National Army egy a törökök által iszlamistákból összegányolt lázadószervezet, kedves kérdező, nem a hivatalos szír hadsereg.

Egyébként üdvözöljük ismét körünkben 51 %-al a török nagykövetség képviselőjét. Nincs a szultánodnak olyan vállalhatatlan gaztette, amit meg ne védenél, ugye?

2019. okt. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
0%

Syrian National Army nem iszlamistákból áll. Akikre te gondolsz Idlib tartományban harcolnak a szír kormányerők ellen. Nézz utána jobban.


Mondtam mát hogy nem vagyok a török nagykövetség képviselője. Amúgy jó lenne mert kicsit jobban fizetnek mint a magyar átlag :) Mint mondtam jól ismerem Törökországot, ami nem mondható el a 62%-os fotelharcosról.

2019. okt. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 A kérdező kommentje:

"A törökök és a velük szövetséges szírek nem a kurdokat támadják hanem a PYD/YPG nevű szervezet állásait akiket terrorszervezetként tartanak számon."


"Több civil köztük gyerekek is meghaltak a törökök szíriai offenzívájában."


oké, mesélj még.

2019. okt. 10. 14:59
 15/59 anonim ***** válasza:
0%

Látom kérdező kicsit naiv vagy, de segítek. Először is mondj egy olyan háborút amiben nem haltak meg civilek. Aztán, bizonyára nem tudod hogy a PKK terrorszervezet aminek a szíriai fiókszervezete a PYD, több ezer civil haláláért felelős az elmúlt 30 évben. Ezért is tartják számon őket terrorszervezetként.

Persze felmerül a kérdés hogy az általad közölt információ igaz-e, és ha igaz, a török részéről szándékos volt-e.

2019. okt. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
100%
14:47: persze, jól ismered a török kormánypropagandát.
2019. okt. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
0%
Én mindkét oldal propagandáját jól ismerem.
2019. okt. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező a legfrissebb hírek szerint a kurd terrorista barátaid török városokat lőnek. Eddig 3 török civil halott van. Csak gondoltam szolok.
2019. okt. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
100%

16:37: kedves propagandista barátom, ki is volt az agresszor? Csak gondoltam, szólok.

Igen jól tennéd, ha elsüllyednél szégyenedben, hogy a világ egyik legundorítóbb diktátorát támogatom.

2019. okt. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
100%
16:37: ja, és valamivel feljebb mit is írtál? Idézem: "Először is mondj egy olyan háborút amiben nem haltak meg civilek." Csak gondoltam, szólok. Ja, ha a szultánod csinálja, az nem probléma.
2019. okt. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!