Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Honnan veszi magának a bátorsá...

Honnan veszi magának a bátorságot a New York Times, hogy Orbán Viktorról hazudjon azt állítva, hogy focira veri el a pénzt miközben az egészségügy omladozik?

Figyelt kérdés
[link]

2019. okt. 26. 17:25
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Soros mozgassa a pennájukat!
2019. okt. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Még jó, hogy ez nem tény, csak a New York Times szerint van így.
2019. okt. 26. 17:30
 3/29 anonim ***** válasza:
90%

Elmondhatnád hol van ebben a hazugság, egyelőre csak a színtiszta igazságot írták le. Nem tudom te melyik országban élsz, de hogy nem Magyarországon az tuti, vagy ha mégis akkor jó eséllyel az utóbbi 6-8 évben nem voltál orvosnál/kórházban, valamint jó eséllyel egy 50 fős faluban lakhatsz ha nem láttál egyet se a kb. 50 felesleges stadionból amit fejenként 20-30 milliárdért húztak fel. Ja és a válogatott focisták fizetéséről ne is beszéljünk.

Szar dolog ha téged ennyire felháborít az igazság. Remélem az ufókban is hiszel.

2019. okt. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Orbán elintézi azzal, hogy fake news, merry christmas.

Azt' csá.

2019. okt. 26. 17:34
 5/29 anonim ***** válasza:
5%

#3 Elmondanád hogy hol van ebben szemernyi igazság is?

Az egészségügyre minden évben többet költenek mint az előzőben. magasabb az orvosok, egészségügyi dolgozók bére és folyamatosan emelik tovább. 6 éve folyamatosan épülnek kórházak, újulnak meg és történik sorban ez a mentőállomásokkal, szakrendelőkkel is. Vásároltak rengeteg új mentőt, mentőhelikoptert is. Nagyon sok egészségügyi berendezést is beszereztek már és bővítik az egynapos sebészeteket, a háziorvosi ellátást.

Az egészséges Budapest program keretében már rengeteg felújítás történt és folyamatban vannak új nagy kórházak építései is pont úgy, ahogyan megmarad a János kórház is csak átépítik.

Szóval gyerünk, nyugodtan tedd mellé mindazt a rengeteg fejlesztést, építkezést amit az előtte 8 éven át regnáló mszp-szdsz kormány csinált! Kíváncsian várom!

2019. okt. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
23%

Ugyanez a helyzet az összes régiós országban sőt mondok durvábbat Amerikában akár meg is dögölhetsz ha nincs magánbiztosításod, ergo ott még rosszabb a helyzet ha az állami ellátást nézzük.


A kérdés csak az, hogy akkor miért ilyen megtévesztő módon van ábrázolva egy amerikai lapban a magyar helyzet?


Mi a megtévesztő benne? Az hogy egészségügyre 1 év alatt elmegy 2900 milliárd [link] de úgy állítják be mintha az a 30-40 milliárd hiányozna a rendszerből amennyit átlagban 1 év alatt a kormány stadionépítésre költ.

2019. okt. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 mindentudó99 ***** válasza:
100%
#3 Ne vedd már komolyan a kérdést csak irónia.
2019. okt. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
79%
Én tökre megértem, hogy komolyan vette, a valódi fideszes trollok is ilyen szar paródiát gyártanak saját magukról, lásd az #5-ös "most minden jobb, ha nem tetszik, mszp-s vagy" válaszát
2019. okt. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
84%
Szabad véleménynyilvánítás
2019. okt. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
0%
#8 Aha, értem. Akkor megtennéd hogy te válaszolsz arra amit kérdeztem? Vagy az nem megy?
2019. okt. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!