Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Most hogy London is kilépett...

Most hogy London is kilépett a brexitből, mi lesz velünk magyarokkal itt?

Figyelt kérdés

Mindenfélét hallani, ez a paprikajancsi major vagy mi az a szőke azt se tudja mit csinál.

Most azt se tudom hogy a támogatásokat megvonják tőlünk vagy haza is küldenek?

Mondjátok már mi van mert megesz az ideg!



2019. okt. 26. 19:18
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
Szóval nem is akartál kérdezni semmit és nem is fontos számodra a válasz, csak kötözködsz. Tedd. De akkor ne lepődj meg hogy nem kapsz mást csak ami eddig érkezett!
2019. okt. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:

Besza, behu, ez a baj az összes magyarral. Nagy az arc, azt hiszitek fentebb vagytok bárki másnál. Összetartás az semmi csak a vaganykodás.

Köszi a semmit!

2019. okt. 27. 18:29
 13/41 anonim ***** válasza:

Tényleg nem tudod felfogni hogy értelmetlen az amit leírtál a kérdésben? Hogy nem azért nem kapsz választ mert nem akar senki válaszolni, hanem mert NEM ÉRTHETŐ?

Komolyan van időd itt bunkózni háromszor, de arra nem telik hogy leírd mit is akartál kérdezni?

Ne fáradj, nem kell. A családomnak is meg szoktam mondani, háromszor vagyok hajlandó megkérdezni valamit, ha nekik addig nem fontos hogy válaszoljanak - akkor onnantól nekem sem fontos a dolog. Te pedig még ráadásul csak egy bunkó módon megnyilvánult ismeretlen vagy. De ha szeretnél valaki mástól választ, akkor írd le normálisan hogy mit akarsz tudni. Ha eddig senkitől nem kaptál választ akkor az nyilván nem azért volt mert én egyedül nem értem - hanem mert más sem.

2019. okt. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
Büszke lehet a családod ha velük is ilyen bunkó paraszt vagy.
2019. okt. 27. 19:34
 15/41 anonim ***** válasza:
London is kilépett a brexitből? A brexit maga a kilépés. Tehát London marad akkor ezek szerint a dzsunijóban?
2019. okt. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
Én komolyan nem értem hogy ennyire sötétek lennétek?
2019. okt. 27. 23:05
 17/41 anonim ***** válasza:

[link]


Nem tudom, a weblap mennyire megbízható, de ilyesmit olvasok a Brexit-es hírekben: regisztráció és megszerzed az engedélyt, az pedig szerintem nem egy nagy dolog ;)

2019. okt. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Legalább vannak ír normálisak is.

A segélyekről nem tudsz véletlen hogy azokat lehet igényelni brexit kilépés után is?

2019. okt. 27. 23:18
 19/41 anonim ***** válasza:

Passz, lövésem nincs :P

Szerintem ezt már az illetékes szerveknél kéne megtudakolni.

2019. okt. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
58%

A kérdező kommentje:


Köszönöm! Legalább vannak ír normálisak is.


Honnan tudod hogy ír volt a válaszoló? Az értelmetlen kérdésedre...

2019. okt. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!