Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogy lehet, hogy Londonnak...

Hogy lehet, hogy Londonnak muzulmán a polgármestere?

Figyelt kérdés
Az angolok elégge külföldi ellenesek, errefel megválasztanak egy muzulmánt? Szerintetek nem volt ott bunda?

2019. jún. 13. 09:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
66%
És... szabad vallásgyakorlás van. Ennyi erővel hogy lehet itthon keresztény vallású egy polgármester, mikor a keresztények annyi rosszat tesznek az országgal? Pl Semjén?
2019. jún. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
42%

Mert Londonban már kevés az ANGOL.

Tele van színesekkel sajnos. :(

2019. jún. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
47%
Vidéki Angliában biztosan nem választották meg. Londonban már rengetek külföldi van. Egy csomó részen fehér embert sem látsz, nem hogy igazi angolt.
2019. jún. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
1-es nem érted a kérdést, semmi bajom a vallásával, sőt azzal sem, hogy polgármester, de azért mégis fura
2019. jún. 13. 09:30
 5/21 anonim ***** válasza:
59%
mer a kelet európai bevándorlókból van elegük pl magyarok
2019. jún. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
48%
5: Ez nem igaz. A magyarokat, cseheket, szlovákokat kifejezetten szeretik, mert nagyon tudnak dolgozni.
2019. jún. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
És ebből következik, hogy megválasztanak egy muzulmánt? Miért is?
2019. jún. 13. 09:43
 8/21 anonim ***** válasza:
81%
London tele van a birodalom minden pontjáról jött bevándorlókkal épp úgy, ahogy kelet európaiak százezreivel, a legkevésbé érdekli az embereket a polgármester vallása, szexuális beállítottsága, mindaddig, amíg azokat a otthon csinálja. Márpedig ő öltönyben jár, nem kaftánban, megfelelően beilleszkedett a brit társadalomba, és nem hoz olyan hülye szlogeneket, hogy "make britain great again". Egyetlen kirívó hibája, ami miatt szerintem nem választják újra, hogy a terrortámadásokat elbagatellizálja.
2019. jún. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
25%
Mert úgy gondolták, hogy vallásától függetlenül megfelelően el tudja igazgatni Londont. Őszintén szólva engem az is teljesen hidegen hagyna, ha a magyar miniszterelnök zsidó vagy muzulmán lenne, amíg a feladatát kompetensen el tudja látni és a vallást nem keveri bele a munkájába.
2019. jún. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
59%

Az igaz, hogy a muszlimellenesség jelen van, viszont Londonban arányaiban is sok a muszlim egész Angliához viszonyítva, így kiegyenlítődik.

A polgármesterről egyébként annyit, hogy az előző egy tipikus fehér brit volt akit ahogy a britek is mondták, eleve arany kanállal a szájában született. Míg Sadiq családja tipikus alsó középosztálybeli. Ez sokkal szimpatikusabbá tette az átlag ember számára. Én már akkor elköltöztem Londonból, de én is rá szavaztam volna.

2019. jún. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!