Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » ISIS terroristavezér USA...

ISIS terroristavezér USA általi likvidálása valóban megtörtént vagy egy hoolywoodi forgatókönyv alapján leforgatott jelentett láthattunk?

Figyelt kérdés
Hirek szerint Abu Bakr el-Bagdadi az ISIS terrorszervezet vezére egy házikóban pihengetett Szíriában mikor amerikai katonák ütöttek rajta. Látta hogy el fogják kapni, ezért felrobbantotta magát. Érdekes módon pont volt rajta egy robbanó mellény. A hős amerikai katonák még néhány gyereket is kimentettek a házból. A holttestből semmi nem maradt, illetve ami mégis azt az amerikaiak elhamvasztották. Az egész nagyon hasonlít bin Laden likvidáláshoz. Ő is nyugodtan éldegélt egy házikóban mikor az USA lecsapott rá. Persze a holttest akkor is megsemmisült. Mintha egy kaptafára megírt hoolywoodi forgatókönyvet olvasnék. Lehet hogy bin Laden és el-Bagdadi vígan éldegél valahol az USA-ban?

2019. okt. 30. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Igen, vannak hollywoodi forgatókönyvek meg fantáziálások. Ki tud köztük eligazodni. Ki akar köztük eligazodni!
2019. okt. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

"Lehet hogy bin Laden és el-Bagdadi vígan éldegél valahol az USA-ban?"


Igen, ahogy Sztálin és Hitler is. Elvis pedig nem halt meg, csak hazarepült az űrhajóján.

2019. okt. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Persze el lehet poénkodni, de elég gyanús a dolog. Szerintem bin Laden és Abu Bakr el-Bagdadi is az USA embere. A két terrorszervezet tevékenysége az USA-nak kedvezett. Csak ők jártak jól. Azt sem tartom véletlennek hogy mindkettőjük "életét vesztette". Még a holttestüket is eltüntették az amerikaiak.
2019. okt. 30. 13:17
 4/9 anonim ***** válasza:
35%

Kinyirták de:

-a hullát a tengerbe dobták

-a házát lebombázták

-mindent titkosítottak 100 évre


Hitler,bin láden,szadam huszein, mind eltüntek.

2019. okt. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hitler tevékenysége miért kedvezett az USA-nak?

Szaddam valóban az USA bábja volt de nekem úgy tűnik hogy függetleníteni akarta magát, ezért kellett meghalnia.

A két terroristavezér viszont szerintem egy az egyben az USA alkalmazásában állt. Eljátszották a szerepüket majd a halálukat is megrendezték.

2019. okt. 30. 13:44
 6/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
67%
Tökmindegy, hogy megtörtént-e. Pár hónap, és lesz új. Esetleg nem IS vagy ISIS néven, de lesz majd új, akivel lehet háborúzni. Azt tudtad, hogy az USA a II. világháború óta kb folyamatosan hadban áll valakivel? És teszi mindezt úgy, hogy a háború az USA-t gyakorlatilag nem érte el (kivéve persz pl 9/11-et)? Azaz ha nem lesz, akkor majd kreálnak valami ellenséget. Olyan ez, mint az alkoholista meg a bor: ha lenne borom, akkor már nem lenne.
2019. okt. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Persze, tudom. De már jóval a II. világháború előtt elkezdte a háborúsdit. Kb az 1900-as években. Arra viszont figyelnek hogy mindig úgy tűnjön, az USA-t érte támadás, amire válaszként beléptek a háborúba, pedig valójában ők akarták a háborút.
2019. okt. 30. 15:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, lehet, de amúgy az miért meglepő neked hogy robbanómellény volt rajta? Egy terroristavezér főhadiszállásáról van szó, alap hogy voltak ott ilyen cuccok kéznél vészhelyzet esetén. Inkább megölte magát, mint hogy az amcsik elfogják és vallassák hogy infókat szedjenek ki belőle. Az iszlamistáknak ez mártír halál. Volt még a házban néhány nő elvileg akik szintén gyorsan felhúztak robbanómellény/öveket de őket lelőtték. al-Baghdadi (nem "el", hanem "al") pedig néhány gyerekével együtt bemenekült egy alagútba, ahol üldözőbe vették és ott ölte meg magát a gyerekeivel együtt. Szóval az hazugság, hogy gyerekeket mentettek onnan az amerikai csapatok.
2019. nov. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A hírben úgy szerepelt hogy az amerikai katonák gyerekeket mentettek ki a házból.

Az ilyen akciókat éjszaka hajtják végre úgy hogy az illetőknek ne legyen lehetőségük mozdulni sem. Továbbá ahogy mondtam, gyanús hogy a holtest felrobbant ami pedig maradt belőle azt is megsemmisítetek az amerikaiak ahogy bin Laden esetében.

2019. nov. 4. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!