Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek ez nem lenne jó...

Szerintetek ez nem lenne jó ötlet?

Figyelt kérdés
Szerintem az lenne a legbölcsebb lépés, ha a politikusokat lecserélnénk mesterséges intelligenciára, hogy teljesen logikus döntések alapján vezese a világot. Ki zárni minden emberi tényezőt és beavatkozási lehetőséget. Nem lenne több Orbán, Gyurcsány, Merkel, Trump, Putyin, Libsi meg senki sem. Persze nem most hanem még egy pár évet fejleszteni a mesterséges intelligencia szintjén és úgy. Nektek erről mi a véleményetek?

2019. okt. 31. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:

"*Bííp pip pip click!*


Csizmadia János polgártársat melegnek tituálta vizsgálatunk. Személye nem járul hozzá Hazánk fenntartásához, ráadásul Asperger-szindrómája van így nincs stabil karrierépítő munkahelye, és élete nagy részét különféle művészi alkotások tanulmányozásával tölti a felsőbb egyenletek megoldása helyett. DRÓNOK! TÜSTÉNT LIKVIDÁLNI!"



"Cung bííp bííp pó-ááá-ont!


Sarkadi Anett polgártárs szülei félretett vagyonából él, teológiát tanul, személyisége miatt nem képes napi 8 órás hagyományos munkát tartani. Gobelinjei, keresztény regényei, és festményei nem helyettesítik azt a kárt az országnak, amit egy egészséges ember kutatómunkája adna. Nincs más választás, "DRÓNOK! TÜSTÉNT LIKVIDÁLNI!""

2019. okt. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az Én a robot novelláskötet foglalkozik a problémával. Érdemes elolvasni.
2019. okt. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amondó vagyok a populista politikusoknál nagyobb kárt egy AI se tudni okozni.
2019. nov. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!