Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Eddig milyen hasznunk volt a...

Eddig milyen hasznunk volt a Putyinnal és Erdogannal való szimpatizálásunknak?

Figyelt kérdés
Fideszes mantra, hogy jó dolog ilyen nagy vezetőkkel összeülni. Rendben, fogadjuk el, de hol ütközik ki az előnyünk? Évek óta simogattatjuk magunkat ezekkel a nagyhatalmakkal (+Kína), ettől most mennyivel jobb?

2019. nov. 8. 16:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
17:20: eddig sem hiányzott.
2019. nov. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 mindentudó99 ***** válasza:
23%
Te semmit se tudsz 62%- os. Volt mikor Putyin elzárta a gázt Ukrajna felől. Aztán volt ám baj. Milyen jó lett volna ha más irányból is tudtunk volna venni ugye? A gyárakban is csökkentett gázhasználat volt az országban. Tehát csökkenteni kellett a termeléseket sok helyen. Ki akar olyan országba befektetni ahol nincs biztonságos energiaellátás? Senki. Nem véletlen hogy már több irányból is tud gáz jönni. Amilyen jó a viszony az ukránok és oroszok között barmikor megismétlőthet. Jobb több lábon állni. Na ennyi. Hogy aztán értesz e ebből egy szót is amit leírtam azt nem tudom.
2019. nov. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
90%

Milyen hasznunk volt belőle? Nekünk semmilyen. Orbánnak és haveri körének annál több, persze hogy NEKIK jó dolog Putyinnal meg Erdogánnal haverkodni, csak ezt sose teszik hozzá.

A gázzal meg ne gyertek, mert pont hogy az is káros, ha normális ország lennénk normális, környezettudatos kormánnyal, már rég megújuló energiaforrásokat használnánk, és atomerőmű meg ruszki gázvezeték helyett szélerőművet, napkollektorfarmot meg vízerőművet építenénk. De amíg ez a csökött agyú tolvaj bagázs lesz, csak a környezetszennyezés, favágás fog menni ezerrel.

2019. nov. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Azért tisztázzunk már valamit:


- Az, hogy nem barátkoznánk ezekkel az emberekkel, nem jelenti automatikusan azt, hogy haragban lennénk velük. Szakadjatok már le a végletekben való gondolkodásról, abszolút semmi köze a kérdéshez.


- A kérdés arra irányult, hogy eddig mi jó származott belőle. Az, hogy 2021-ben, vagy mikor, talán tudunk venni olajat a törököktől az épp annyira komoly csak, mint mikor Orbán Azerbajdzsán kereste az olajat. Lehet, hogy most jó lesz nekünk, bízzunk benne, de az elmúlt időszakra kérdeztem rá.

2019. nov. 8. 21:06
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

#13

Az általad leírtakat én sem támogatom, egy kivételével. Az atomerőmű kell nekünk, mivel nem lehet 100%-ban a víz, szél és naperőművekre építeni. Természetesen ezt nem orosz hitelből kellene fedezni, valamint nem 3 év garanciával :D

2019. nov. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!