Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A sörétes puskának mi értelme...

A sörétes puskának mi értelme van, miért nem tiltják be?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés inkább az usa-ban aktuálisabb vagy olyan országokba ahol szabad a fegyverviselés. Egyébként én fegyverviselés párti vagyok, félre értés ne essék. De valaki meg tudja magyarázni hogy a sörétes puskának mi értelme van? Meglőnek vele valakit, aztán több tucat sörétet lehet kiműteni az illető testéből. Mi értelme ennek? Miért van létjogosultsága? Mit tud amit egy "sima" tölténnyel működő fegyver nem?
2019. nov. 15. 15:14
1 2
 1/12 anonim válasza:
Vadászat!
2019. nov. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ha mondjuk valaki étkezési célzattal akar vadat ejteni, akkor kibogarássza az állatból utána a söréteket? Vagy valaki úgy szereti a nyúlpörköltet, ha korcog a sörét a foga alatt?
2019. nov. 15. 15:30
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Te se ettél még fácánt...
2019. nov. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tényleg nem. :D
2019. nov. 15. 15:53
 5/12 mindentudó99 ***** válasza:
85%
De a vadászatról sincs fogalmad az 8s biztos. Próbálj mar nyulat fácánt lőni golyós puskával. És most ne a mozdulatlanra gondolj. Földön lévő fácánra egyégbként se illő lőni és nem is szokás. Ha sőrétessel lövik 8s csak par darab van benne.
2019. nov. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ha valakire sörétessel lövöldöznek, akkor ott nem azon gondolkoznak éppen, hogy mi lesz utána.
2019. nov. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
a fegyverviselés usa-ban is engedélyhez kötött
2019. nov. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
apróvad vadászatára való, nem emberre lövöldözni
2019. nov. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
oké elviszlek agyaggalamb lövészetre de csak golyós puskát kapsz, úgy mint vadászengedélynél 10 ből 6 ot kell eltalálni, utána adok sörétest kiváncsi vagyok megváltozik e a véleményed, egyébként sörétest madárra, nyúlra használják, néha vaddisznóra de ara gyöngygolyóval lőnek, a sörétes amúgy meg szóródik Nem az összes szem megy bele a fácánba.
2020. ápr. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Rendben, vadászatra így érthető.

Én kimondottan ember elleni használatba gondolkodtam. :D

2020. ápr. 22. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!