Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mivel az Európán kívüli...

Mivel az Európán kívüli migránsok integrációja egyértelműen csőd Európában, miért kell mégis erőltetni a bevándorlást és a kvótákat?

Figyelt kérdés

2019. dec. 2. 09:19
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
80%

Per pillanat azt látom, hogy visszább vesznek ezekből és csak olyan egyezségeket kötnek, ahol önkéntes a belépés, pl. most valami ilyesmi van az olasz hatóságok megsegítésére.


Vagy történt valami új dolog, amiről még nem hallottam?

2019. dec. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
49%

A kvótákat azért erőltetik egyesek, mert valamit lehet mondani a szavazóknak, hogy ők, mármint a politikusok megtettek mindent.


Meg, hát "ha nekünk rossz, legyen rossz másoknak is".



Aki meg a bevándorlást erőlteti, annak érdeke fűződik hozzá vagy elmebeteg,

Érdekes úgy fűződhet, hogy rá szavaznak majd a migrik hálából.

2019. dec. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 ConnectCare ***** válasza:
20%

Egyrészt az emberek maguktól jönnek, nem meghívásra, a helyzettel pedig valamit kezdeni kell.


Ezeknek az embereknek egy jelentős részét vissza sem lehet csak úgy fordítani, mert olyan körülmények közül jönnek, hogy menekültnek számítanak, az ő hazaküldésüket pedig tiltja a nemzetközi jog.


Emellett Európa népessége fogy, a lakosság pedig öregszik.


Az pedig, hogy az integráció csőd, nem jelenthető ki egyértelműen, hiszen nem mindenki lesz terrorista, sokan beilleszkednek.


Szóval ez egy bonyolult kérdés.

2019. dec. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 hollófernyiges ***** válasza:
31%
A múlt héten voltam Brüsszelben és egy csomó udvarias, több nyelven beszélő, a munkáját jól végző fekete stewardesszel, konferenciaszervezővel, pincérrel találkoztam, úgyhogy nem mondanám, hogy egyértelmű csőd lenne az integráció.
2019. dec. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:

A Föld nem olyan nagy már és ki mondja meg, hogy Németország csak a németeké?

Miért ne lehetne az a négerek hazája is?

Ha ők nem integrálódnak, akkor nekünk kell hozzájuk viszonyulni...

Tudom persze, hogy nem jól hangzik, nekem sem szimpatikus, de sajnos ez a jövő.

2019. dec. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
0%
Miből gondolod hogy csőd? Csak mert az 1950-es évek óta érkeznek Európán kívüli migránsok és többségük be is illeszkedett. Az hogy te a problémás 1 %-ot látod a magyar rezsim TV-ben és ez alapján általánosítasz, elég rossz megközelítés.
2019. dec. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
Aki azt írja, hogy a magyar rezsim tévéből informálódok, annak teljesen elment a maradék józan esze is. Könyvtárakról, tanulmányokról még egy áltoleráns sem hallott? És nem az 1% nem képes integrálódni, egészen nyugodtan utána lehet olvasni. Ha én meg tudtam tenni, mások miért is nem?
2019. dec. 2. 14:47
 8/51 ConnectCare ***** válasza:
Akkor légy szíves nevezz meg egy olyan tanulmányt, amit olvastál és ami azt támasztotta alá, hogy a nem európaiak nem tudnak beilleszkedni az európai közösségekbe!
2019. dec. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi ésszel mint ami neked van még a közelébe sem járhattál egy könyvtárnak sem. Te kijelented hogy az Európán kívüli migránsok integrációja egyértelműen csőd, valójában ezek a migránsok az 1950-es évektől nagy mértékben hozzájárultak Európa újjáépítéséhez majd a gazdasági fellendüléshez. Az EU szintű bevándorlást senki nem erőlteti. Egyes országok, mint például Németország gyorsan öregszik, a jóléti állam fenntartásához viszont sok fiatal dolgozó emberre van szükség, ezért szívesen fogadják a bevándorlókat. Magyarországnak is ezt kell tennie, ha nem akarja hogy összeomoljon gazdaság.
2019. dec. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
60%

#9 "valójában ezek a migránsok az 1950-es évektől nagy mértékben hozzájárultak Európa újjáépítéséhez majd a gazdasági fellendüléshez"

Nem. A nyugati pénzemberek vagyonához járultak hozzá és a gazdaságot az itt élő európaiak lendítették fel. Ne keverd az európaiak vándorlását a kérdező által említett Európán kívüli migrációval! Törökország Európa része.

Az, hogy nem a beérkező migránsok alakultak át és lettek európaiak - köztük franciák, németek, britek vagy éppen svédek, hanem az ott levő társadalmak alakultak át, változtak meg alapjaiban, az nem a migránsok sikeres integrációját mutatja - hanem hogy a migránsok sikeresen integrálják magukhoz az őshonos lakosságot.

Ha elkezdem a sört vízzel felönteni és egy idő után már inkább víznek fogod érezni, akkor nem a sör "integrálta" a vizet, hanem a víz a sört. Megváltozott az egész az tény - de tényleg ez lenne a cél? Feladni, eldobni azt amit elődeink évezredek alatt felépítettek?

2019. dec. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!