Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mikor esik szét az Európai...

Mikor esik szét az Európai Únió? Magyarország nyerne vele?

Figyelt kérdés
2019. dec. 4. 18:53
1 2
 11/16 HarkaiBulcsú válasza:
52%
Csak idő kérdése, hogy szétesik az Európai Unió, mert nem felel meg az un. optimális valutaövezet elvének. Ebben a gazdasági struktúrában a szegényebb finanszírozza a gazdagabbat, tehát a felzárkózás ebben elvi képtelenség. (ha a liberálisok felzárkózásra alkalmas nagyságú összegeket adnának a perifériáknak, akkor meg az vetné szét az uniót, mert ez meg a kapzsi liberális szemlélettel menne szembe - tehát szerintem nincs megoldás a szakadék növekedésének megállítására.) (Görögország jó példa erre.)
2019. dec. 6. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#9, #10-nek:


"A szerinted nem létező magyar gazdaság azért csak megtermelt naponta 100 milliárdot, túlnyomó részét exporta."


"mert a köv hét évben még mindig kevesebbet fizetünk be (direkt módon), mint amennyit kapunk."


Írj nekem a teljesség igénye nélkül néhány példát!


"mert a köv hét évben még mindig kevesebbet fizetünk be (direkt módon), mint amennyit kapunk."


Komoly osszegbe merek veled fogadni, hogy jövőre az EU drasztikusan elzárja a pénz-csapot, Orbán pedig az egyik idegrohamból a másikba fog esni, miközben köpködve fog hisztizni mint egy óvodás!

Eközben a "csahos" holdudvar ugatni fog.


Még mindig: hallgatlak!

2019. dec. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#12 vagyok:


Bocs a szerkesztési hibáért. Megismétlem helyesen.


"A szerinted nem létező magyar gazdaság azért csak megtermelt naponta 100 milliárdot, túlnyomó részét exporta."


Írj nekem a teljesség igénye nélkül néhány példát!

Még mindig: hallgatlak!



"mert a köv hét évben még mindig kevesebbet fizetünk be (direkt módon), mint amennyit kapunk."


Komoly összegbe merek veled fogadni, hogy jövőre az EU drasztikusan elzárja a pénz-csapot, Orbán pedig az egyik idegrohamból a másikba fog esni, miközben köpködve fog hisztizni mint egy óvodás!


Eközben a "csahos" holdudvar ugatni fog.

2019. dec. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nyerni biztos nem nyerünk vele,de hogy széthullóban van az is biztos
2019. dec. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
56%
Ha brittek kilépnek végre és az első gazdasági évük bukás lesz, akkor az EU együtt fog maradni.
2019. dec. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#13, nem tudom mire vársz példát, évi 38000 milliárd termelésből.

Nincs jövőre, S nincs pénzcsap.

7 éves költségvetési tervezés van. Anglia miatt 25%-kal szűkösebb forrásokból.

S vannak tervek, hogy az agrártámogatások az csökkenteni kell.

2019. dec. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!