Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ez nem gerinctelenség az EU...

Ez nem gerinctelenség az EU nyugati tagállamai részéről? Vagy ez is egy "európai érték"?

Figyelt kérdés
Európa keleti feléből folyamatosan szívják el a munkaerőt a nyugati tagállamok, nem törődve azzal, hogy a kibocsájtó országoknak ezzel hatalmas problémát okoznak. Vagy az oktatási rendszerük ennyire szervezetlen?

2019. dec. 22. 16:02
1 2 3
 1/29 mindentudó99 ***** válasza:
51%
Mióta érdekli a nyugatot mi lesz velünk? 56 ban is csak hitegettek hogy segítenek aztán itt hagytak minket a sz....n.
2019. dec. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
66%
És akkor? Ők tehetnek róla, hogy jobb náluk az élet és a világ minden részéről ott akarnak élni az emberek?
2019. dec. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
45%

#1

A magyarok meg '68-ban segítettek leverni a csehszlovák forradalmat. Akkor most minden cseh gyűlölje a magyarokat? Mit szólnál hozzá?

2019. dec. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
78%

Úgy konkrétan hogyan is történik ez a szívás? El tudod mondani, vagy csak használsz szavakat, amit nem értesz?

Én ugyanis úgy látom, az itt lévők maguktól mennek. Leginkább azért, mert úgy látják, céljaikat itt meggátolják. Tudod, ha valaki kimenekül a tűzből, nem azt mondjuk, elszívta őt a hűvös levegő.

2019. dec. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

"És akkor? Ők tehetnek róla, hogy jobb náluk az élet és a világ minden részéről ott akarnak élni az emberek?"


Nem azt kérdeztem, hogy ott milyen az élet. Ahogy nézem a magyar oktatásnak is megvannak a hiányosságai.

2019. dec. 22. 16:20
 6/29 A kérdező kommentje:

"Úgy konkrétan hogyan is történik ez a szívás? El tudod mondani, vagy csak használsz szavakat, amit nem értesz?"


Akinek nyitva van a szeme és van józan logikája, az nem csak néz, de lát is. Egyébként vettem a fáradtságot, és rákerestem, utánaolvastam. Tudom, hogy ez manapság egyeseknek leküzdhetetlen probléma. Ajánlom az Országos Széchényi Könyvtárat figyelmedbe.

2019. dec. 22. 16:23
 7/29 anonim ***** válasza:
66%

"Nem azt kérdeztem, hogy ott milyen az élet."


Attól még ez a válasz a kérdésedre, hiába vered a seggedet a földhöz, mert neked nem tetszik.

2019. dec. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
75%

"Akinek nyitva van a szeme és van józan logikája, az nem csak néz, de lát is."


Én eddig úgy tudtam, hogy a ló néz és a csikó lát.

2019. dec. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
50%
Legközelebb már abba fogtok belekötni, hogy a szemét osztrákok miért nem adnak Magyarországnak minden évben annyi pénzt, ami megduplázza a magyar GDP-t, mert az nektek jár, hiszen ti vagytok a Mogyorók Dicső Népe és mindenki essen hasra előttetek.
2019. dec. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 Molyember ***** válasza:
72%
Ilyenkor nem lehet eldönteni, hogy a kérdező troll-e, vagy csak fideszes. Igazából ez elég szomorú.
2019. dec. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!