Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek a régi Európa...

Szerintetek a régi Európa (itt most a háborús Európára, illetve az az előtti Európára gondolok) vezetői nem forognak a sírjukban?

Figyelt kérdés

Szerintem Európa nevetség tárgya.Míg a Nyugat bevándorlókkal próbálja magát menteni,addig Közép,Kelet-Európa hőzöng,és ebben a hőzöngesben szerintem sok dolog igenis jogos,és van benne igazság.Csak gondoljunk arra,hogy amikot jöttek meg a törökök a 14.-15.században akkor is lényegében 2 vallás harcolt egymás ellen.Mint gondolnak most az akkori kiralyok,császárok,hogy ők védték ezt a kontinenst,a kultúrát,most mi tárt karokkal várjuk ezeket az embereket.De szerintem még rengeteg ilyen példa van a történelemben,és amondó vagyok,hogy ha az a világ lenne,csak azert 21.szazadi képben,ez az egesz el sem kezdődött volna.Majd jöttek a háborúk,az értelmetlen öldökléksek,az ember azt hinné,hogy már rgy kicsit humánusabbak lettünk.Igen,segítenünk kell.De ez nem a megfelelő módja,hogy behozzuk ide őket,és biztos vannak olyanok is,akiket teljesen átvertek,szerencsétlenek azt sem tudják mi van.Sokszor embertelen körülnenyek vannak a táborokban is,és amikor ideérnek a dolgozó európai ember pénzéből kapják a segelyeket.Egy uj kultúrába csöppenek,kb minden más,integrálódni nehéz,az európai emberek nyakára jönnek.Ez az eg világon egyik félnek sem jó

A segítséget kell odavinni,nem a bajt idehozni.

Teljesen felfordult itt mindent.

Miért kell ezt még mindig erőltetni?


Nektek mi a vélemenyetek erről az egész mindenségről?

Tiszta röhej.



2020. jan. 1. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Ha forognak hát forogjanak, bár érdemes lenne kinyerni a forgási energiát és akkor lenne ingyen áram és klíma válságnak vége lenne.
2020. jan. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
34%
Ki nem szrja le mit gondolnának, ők már halottak, ez a mi világunk és én igyekszem legjobb tudásom és erkölcseim szerint élni benne.
2020. jan. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Csak gondoljunk arra,hogy amikot jöttek meg a törökök a 14.-15.században akkor is lényegében 2 vallás harcolt egymás ellen.Mint gondolnak most az akkori kiralyok,császárok,hogy ők védték ezt a kontinenst,a kultúrát,most mi tárt karokkal várjuk ezeket az embereket."


A vallás csak egy indok volt illetve motiváló erő volt. Valójában sohasem volt más a cél, mint megszerezni és uralkodni a területen. Ugyanúgy harcoltunk egymással lásd Interregnum majd Károly Róbert uralkodásának első 10-20 éve. Harcoltunk a Velencével, Szerb Királysággal, Havasalfölddel, Litván Nagyfejedelemséggel és még lehetne sorolni. Szerinted hány király vagy császár gondolkodott el ilyeneken, hogy azonos vallás hasonló kultúra ezek miatt hagyjuk és inkább adjuk oda a területeket.

2020. jan. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak nem értem, hogy a nyugatiak miért erőltetik olyan népek bevándorlását, akik nem integrálódnak a befogadó országban?
2020. jan. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!