Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mely vezető politikusokról...

Mely vezető politikusokról feltételezhető hogy bábként irányítják a háttérből? (Indoklással ha lehet)

Figyelt kérdés

Tehát arra gondolok hogy megvesztegették, zsarolják vagy éppen hűségesküt tett egy nem állami szervezetnek.

Itt van egy lista, lehet választani, de olyat is aki itt nincs felsorolva.

1, Merkel

2, Macron

3, Trump

4, Putyin

5, B.Johnson

6, Timmermans

7, Conte

8, Guterres

9, Netanyahu

10, Ferenc pápa



2020. febr. 2. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Mindegyikük. Meg is tudom indokolni, egyikük sem megy szembe a neo-liberális gazdaság politikával és a multikkal.
2020. febr. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%

Mindet!


Másképp oda se engednék.

2020. febr. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Háát, Ferenc pápa tényleg úgy viselkedik mint egy beépített soros ügynök. Macron nem is tagadja hogy Rócsild fióka, Merkelnek meg a lottyadt seggére egyik oldalra Merci, a másikra VW jelet tetováltak a titkos munkaadói.
2020. febr. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Hát Netanyahut biztos, hogy nem. Épp azért támadja az "elit" olyan eszeveszettül, mert NEM hagyja magát irányitani.
2020. febr. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Én még 11-nek oda írtam volna Karácsonyt, ő egy igazi báb, lásd a sok körülötte sündörgőt, Feri rángatja mint egy madzagbabát.
2020. febr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ferenc pápa, ez nem is lehet kérdéses.
2020. dec. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Biden papuska lett a világ number one bábja, ezt nem is nagyon tagadják még a demokraták sem.
2021. ápr. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Ruby04 ***** válasza:
Ferenc pápa biztosan, deklaráltan hűségesküt tett egy nem állami szervezetnek, a többinél nem tudom bizonyítani.
2021. ápr. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Fsms ***** válasza:
Orbán Viktort irányítják az oroszok a 3/3 múltja miatt.
2021. ápr. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Ruby04 ***** válasza:

9/9 Ez mekkora butaság! Már ne haragudj! Én igazán nem tartozom azok közé, akik ezt a rabló társaságot szeretnék, de hogy a fenébe lenne III/3-as múltja???

Ez olyan, mintha nem szeretnéd Putyint és a cári múltjával cinkelnéd.

2021. ápr. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!