Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Boris Johnson hazudott a népének?

Boris Johnson hazudott a népének?

Figyelt kérdés
Piros buszon olyanokat hirdetett h 250 millió font hetente az EU tagság. Na igen de a vámmentesség, áruk, tőke stb szabad mozgása? Arról miért nem beszélt? Mellesleg erős túlzásnak érzem a heti 250 millió fontot...

2020. febr. 4. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem ez lenne az első eset egy politikustól.
2020. febr. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
Ki az a Boris Johnson? Valami politikus? Akkor mi is a kérdés?
2020. febr. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem hazudott. Csak úgy fogalmazott, hogy aki hallgatta, mást értett ki belőle.

Szerintem is erős túlzás. Lefelé. Én többre tippelek egy ekkora külkereskedelemmel rendelkező ország esetén.

Egyébként az a mese nem erről szól. A szigetlakó, volt gyarmatbirodalmára gondoló ottani ember gondolkodásmódja más.

2020. febr. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Ki az a Boris? Honnan kéne ismerni? Mit tett le az asztalra? Én nem ismerem! Náci!

Fel fogom jelenteni mert ilyet nem lehet tenni egy néppel! Úgy fog járni mint Csaucsauexkó meglássa majd!

2020. febr. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A vámmenteseéghez stb nem kell az eu tagjának lenni. Svájc és Norvégia is szabadkereskedelmi megállapodással oldotta ezt meg. Mellesleg a heti 250 millió font egyáltalán nem irreális. Az eu ban van egy bizonyos díj amit befizet egy tagállam a közös kasszába ez az adott ország gazdaságától függ mennyit. Nagy brittannia meg a második legnagyobb németország után
2020. febr. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a Boris egy ismert személyiség mindazok számára, akik nemcsak hiszik, hanem tényleg konyítanak valamit a politikához. Segítek: ő Nagy Britannia jelenlegi miniszterelnöke.
2020. febr. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A 250 millió font nem túlzás. Kb 20 milliárd eurós befizető, az hetente 384 millió, nem tudom a pontos árfolyamot, de kb arányos.

A többi még nemigen kalkulálható, az EU bürökrácia leverése még pénzben nem fejezhező ki.

Szerintem inkább fellendülés előtt állnak, de majd meglátjuk.

2020. febr. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!