Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Személyi titkárt/inast (egy...

Személyi titkárt/inast (egy személyben, esetleg sofőrt is egyben) honnan és hogyan tudnak alkalmazni a tehetősebbek? Eléggé bizalmi szakma ez, el nem tudom hát képzelni, hogyan megy ez.

Figyelt kérdés

2020. febr. 9. 22:27
 1/1 anonim ***** válasza:
69%

Általában Európában és Ázsiában (bár Ázsiában több hasonló helyet találni) a 2 nagyobb európai képzőből keresnek embert.


Butler Bureau (Ausztria)

TIBA - The International Butler School (Hollandia)


A BB 7.200 EUR-ért (kb. 2.400.000 HUF) kínál 6 hetes képzést, cserébe a specifikációkat külön szemináriumokon kell elvégezni.


A TIBA (én magam ezt jártam végig) 14.500 EUR-ért (kb. 5.000.000 HUF) kínál 10 hetes képzést, amiben minden téma érintve van, nincs szükség külön kurzusra utána.


Mind a kettő szervezet kapcsolatban áll a világon szinte mindenkivel aki kicsit is tehetősebb.

Elég csak odafigyelni és elejteni pár megjegyzést, konkrétan hirdetni, vagy megkeresésre reagálni és máris lehet küldeni az ott végzett embereket.

2020. febr. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!