Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok arról a vélemény...

Mit gondoltok arról a vélemények, hogy: "valószínűleg ​most éljük az emberiség történetének legbékésebb napjait" ?

Figyelt kérdés
2020. febr. 13. 11:52
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
A meetoot meg a dzsentert kifelejtetted 😂😂
2020. febr. 14. 17:58
 22/26 peti 56 ***** válasza:
igaz barátom: nem tudom hogy te hol élsz Magyarországon e ?teror maga a kormány Fide-Ss náci ideológiával maga egy terrorszervezet,melyet a zsidó pénzvilág rángat bábu modjára.A másik JOGBIZTONSÁG hasonló módon nincs Magyarországon mint ahogy nem volt a Náci Németországban, nincs a zsidók által megszált Palesztinában ugyanis a zsidó módszer figyelhető meg "törvény a talmud" egy Magyar keresztény embernek nem lehet igaza egy zsidó bankárral szemben jogilag-az emberi jogok sárba tiprása az állami jogtiprok által akik még a saját törvényüket is sárba tiporják.((lázsd a cigányok kártérítése ) a kormány maga hozta azt a törvényt,és maga a kormány nem tiszteli a Bíroság döntését azt ami maga a kormány gyűrt maga alá,és diktatórikus erőszak szervezetet hozott létre a bűnözők védelmében.Egy demokratikusan berendezkedett országban van béke és biztonság ,ami a Fide-ss náci diktaturában nincs.SAJNOS,Nem a Fide-SS náci ideológiájú hazugságokat kell csak nézni mert akkor hülye lesz az ember és se lát se hal -és minden rendben talál.Igaz körülötte mindenkit felfal a náci eszme de az nemérdekes-NEKEM LEGYEN J -EZ NEM BIZTONSÁG ÉS BÉKE SZIGETE-már bocsánat.
2020. febr. 17. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Én kérdezem a családban az öregeket, 70-85 évesek és azt mondják, hogy mindenki megbolondult. Lehet hogy békésebb a világ, de az biztos, hogy 99% bolond mindenki. Bolond világ van, az biztos.
2020. febr. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

"Én kérdezem a családban az öregeket, 70-85 évesek és azt mondják, hogy mindenki megbolondult. "



Mi, most vagyunk megbolondulva? Kérdezz már rájuk, hogy emlékeznek e mi volt 1939-45 között?

2020. febr. 22. 08:07
 25/26 anonim ***** válasza:

"1939-45 között"


Arról úgy vélekedtek, hogy nagyon jók voltak egymáshoz az emberek. Segítették egymást, együtt voltak, szorosabb kötelékek alakultak ki. A bajban összetartóak az emberek.

2020. febr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ez a baj, hogy a legbékésebb időszak van. Ugyanis azt írja a Biblia, hogy a legjobb időszakban jön el a vég. Mint ahogy Sodoma és Gomora idején, mulattak, orgiáztak, házasodtak, gyereket szültek és végük lett mint a botnak. Aki visszanézett, abból is hamu lett.
2020. febr. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!