Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg igaz, hogy Németország...

Tényleg igaz, hogy Németország a mai napig nem szuverén ország?

Figyelt kérdés
Több helyen olvastam, hogy sokan írták. Pl. ott a Ramstein-i légibázis az amerikai légierőnek, de alapból már ez is azt jelenti, hogy nem függetlenek? Mert az ország gazdaságilag már van annyira erős és szerintem elszámoltak annyira a múlttal, hogy kimondhassák, hogy bizony független EU tagország vagyunk és senkinek nem vagyunk alárendelve.

2020. febr. 13. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Pápán is van amerikai légibázis. Akkor mi sem vagyunk szuverén ország?
2020. febr. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Mint jelent a szuverén? csak egy példa: én megkérdeztem a főnököm mi lenne, ha a kb 10 millió külföldi (nem német állampolgár), vagy a 20 millió ember, akinek migrációs háttere van, az kivonulna, mindjárt nem lenne gazdaságilag, csak kb Albánia szintjén.... pláne ismerve a németek hozzáállását a munkához.
2020. febr. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1-es!


Ahogy mondod!

2020. febr. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Európában nagyjából '45-óta nincs egyetlen szuverén állam sem.
2020. febr. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szuverén, csak különböző eszközökkel kordában tartják az egykori győztesek és az antifasiszták, média, bűntudatkeltés, agymosás. Nyilván katonailag is vannak határok, pl. atomfegyverük sincsen, a hadseregük pedig nagyon kicsi.
2020. febr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!