Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A koronavírus hátterében...

A koronavírus hátterében tényleg az amerikaiak állnak?

Figyelt kérdés
Több helyen olvastam, hogy ők robbantották ki és érdekes módon az USA-ban nem is regisztráltak még beteget (ha igen nagyon kevés) illetve Melinda Gates alapítványa már jóval a járvány előtt sok pénzt beleölt az ellenszer kifejlesztésének támogatásába.

2020. febr. 24. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

1. Nem hiszem, hogy Amerika...a vírus nem válogat...


Gates sztorit hallottam, de erre se mondok semmit, amíg nincs bizonyíték, mert mi se éreznénk jól magunkat ha minket gyanúsítanának olyanért amit nem is követ el...

2020. febr. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Persze mindenért az USA felelős meg a zsidó háttérhatalom, meg soros meg a migránskaraván. Komolyan nem unjátok még ezt?


" USA-ban nem is regisztráltak még beteget"

Szokásos konteós hazugság. 35 eset van regisztrálva ők a 9. legtöbb fertőzöttel rendelkező ország a világon. De biztos szándékosan fertőzték le saját magukat is hogy ne lógjon ki a lóláb.

2020. febr. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Persze, az Amerikaiak (+soros pénzből) robbantották ki a pestist és a spanyolnáthát is, csak senki nem merészel ezekről beszélni, mert e titkokat zsarnok nagyhatalmak őrzik.
2020. febr. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Tekintve, hogy Kínában gyártatnak mindent, így aligha akarnának egy gazdasági csődöt.
2020. febr. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Ezt a kínaiak főzték ki maguknak, szó szerint, a denevér levessel.
2020. febr. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5# Én úgy tudom, a denevér és egyéb nyálankságok mindig is e "kultúra" része voltak. Ugyanakkor könnyű ráfogni, hogy ez meg ez az ország áll mögötte. Amíg nincs rá bizonyíték, addig csak találgathatunk
2020. febr. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Én úgy tudom, a denevér és egyéb nyálankságok mindig is e "kultúra" része voltak"

És? Mit akarsz ezzel mondani?

2020. febr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!