Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Észrevettétek, hogy most,...

Észrevettétek, hogy most, hogy koronavírus pánik van egy szó se esik a klímaváltozásról?

Figyelt kérdés
Sőt a lángoló dél amerikai őserdők se izgatják az embereket se ausztrália...
2020. febr. 12. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Engem izgatnak, ahogy az is zavar, hogy nincs hó...

Persze a korona vírusnak se örülök.

2020. febr. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Mindet elvitte a koronavírus.
2020. febr. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Egyszerre csak egy szenzáció, különben befogadhatatlan a nagyközönség számára.
2020. febr. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Sőt! Az elmúlt napok időjárása kapcsán nagyon is sokszor szóba került a klímaváltozás.
2020. febr. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Én azt vettem észre, amióta a klímahiszti van, szó sem esik a migránsbűnözésről és betelepítésről.
2020. febr. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

Majd amikor felolvad a tibeti gleccser, akkor lesz róla szó egy kicsit megint. Egyébként kínai tudósok találták:

[link]

[link]


Remélem a "klímahiszti" szó használói között fognak terjedni a leggyorsabban.

2020. febr. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tudod vannak prioritások.

Mivel én nyugdíjas vagyok már, aligha élem meg a klímakatasztrófát, viszont ha ez a kínai járvány elterjed, abba előbb feldobhatom a bocskort, így ez égetőbb probléma lehet.

Komolyan veszik a hírek szerint és jól is teszik, mert ha hozzánk is bejön, akkor drasztikus intézkedésekre lehet felkészülni és van olyan vélemény, hogy hazánkban is megjelenhet.

Remélhetően már az elején megfékezik akkor, mert nem igazán magam miatt aggódom, hiszen nekem már nincs sok hátra, hanem a gyermekeim, unokáim végett, mert az borzalmas lenne, ha megelőznének az elmúlásban.

A klíma is probléma, de akik belehalnak a járványba, azokat már nem érinti majd.

2020. febr. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pont most szakadt le egy magyarországi méretű jéghegy, de ááá nem probléma.
2020. febr. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!