Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Lehetséges, hogy Donald Trump...

Lehetséges, hogy Donald Trump nem fog részt venni egy elnökválasztás előtti nyilvános televíziós vitán?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodtam, hogy Donald Trump és Orbán Viktor módszerei sok tekintetben hasonlóak. Köztudott tény, hogy Orbán Viktor senkivel nem vitázik televízióban a parlamenti választás alkalmával. Lehetséges, hogy Donald Trump hozzá hasonlóan nem lesz hajlandó senkivel sem vitázni televízióban az elnökválasztás alkalmával?
2020. febr. 26. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Orbán 2006-ban nagyot bukott és csúnyán meg lett alázva a miniszterelnök jelölti vitán, azóta azért kerüli mindenáron.


Ehhez képest Trump köztudottan jól vitázik(én amúgy ezen meglepődtem), agresszív, határozott és így vagy úgy, de mindig eléri, hogy ő legyen felül végig. A módszereit persze lehet vitatni, de hatásos.

És a mostani jelöltek közül ha csak a két esélyest, Sanderst és Bident nézem, hát, igen valószínű hogy őket Trump megenné reggelire.


Ez az egyik része, a másik, hogy Amerikában nagy hagyománya van az ilyen vitáknak, sokan nézik és komolyan is veszik. Trump(vagy bárki más) részéről nagy öngól lenne, ha nem állna ki.

2020. febr. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%

Nem, múltkor is vitázott Trump, és hogy odacsapott a demeknek... :)


#Trump2020 🙌🙌🙌

2020. febr. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Kíváncsi lennék, hogyan enné meg Sanderst reggelire. Ő ugyanaz a populista típus, csak Trump eredendő tahósága nélkül.
2020. febr. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
#1: Trump jól vitázik, hoogyne. Még az amúgy elég rossz jelölt Hillary is lenyomta mint a bélyeget. Persze a viták után jöttek az orosz botok facebookon és twitteren Trumpot dicsőíteni, és zajt generálni, innen jön az hogy hú a Trump milyen jól vitázik. Pedig személyeskedésen és hangzatos szlogenek durrogtatásán kívül az égvilágon semmire nem képes, egy összetett mondatot képtelen normálisan megfogalmazni.
2020. febr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát azért abból a vitából elég nehéz azt kihozni, hogy Hillary lenyomta, mint a bélyeget, de mindegy.

Úgy értettem, hogy mindegy ki áll a másik oldalon, Trump képes keresztülvinni a saját akaratát, és ráerőltetni a másikra, és innentől szinte nyert ügye van. Persze ez leginkább a személyeskedés, de ezzel máris megszabadult egy sor kellemetlen kérdéstől.


Én elhiszem, hogy egy Obama ellen ez lehet hogy nem működne, de amíg olyan bohóckodás van a másik oldalon mint pl. tegnap, addig sztem nem túlzás azt mondani, hogy eddig Trump a nyertese 2020-nak is. Aztán meglátjuk, ha Sandersnek ezúttal szabad kezet adnak az még azért érdekes lehet. Csak ennyit akartam.

2020. febr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%
Ja, hát nálam aki egy vitában személyeskedik meg jelszavakat puffogtat mint Trump, és egyetlen komplexebb gondolatot is képtelen megfogalmazni, az helyből vesztett. Persze tudom, az átlag prolinak nagyon tetszik ahogy Trump megmondja a tutit.
2020. febr. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!