Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért gondolják rengetegen,...

Miért gondolják rengetegen, hogy a francia nép nagyon nacionalista?

Figyelt kérdés
Régen azok voltak, ez tény, de az már elmúlt. Nem fogadtak volna be illegális bevándorlókat ha nacionalisták lennének.

2020. márc. 2. 01:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Más a "francia nép" és más a francia politika. Tapasztaltam, hogy a pl. románokhoz kedvezőbben viszonyulnak, mint a magyarokhoz.
2020. márc. 2. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

“Tapasztaltam, hogy a pl. románokhoz kedvezőbben viszonyulnak, mint a magyarokhoz.“

Egy franciatol sem hallottam meg errol a francia-roman nagy baratsagrol (ami nincs) Ugyanugy budos koszos aljanepnek nezik oket, mint mindenki.

2020. márc. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy azóta változott a helyzet. Csak tranzitáltam Párizsban. Hasonló helyzetben a románokkal rögtön segítőkészek voltak, velem egy óráig "szórakoztak".
2020. márc. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A franciákkal csak baj van a cégcsoportunkon belül.

Semmilyen központi szabályt nem hajlandóak elfogadni, mert ők a franciák és jobban tudják. Mindenhol előjogokat követelenek.

Hiába angol a cégcsoport hivatalos nyelve ők elvárnák, hogy mindenki tanuljon meg franciául mert egy szerintük a francia is világnyelv.

2020. márc. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4


Na igen. Egy nagyhírű cégnél egy fekete takarítónőt találtak, aki tudott tolmácsolni angolról. Egy bankban meg a főnököt hivták e célból.

2020. márc. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

"Egy franciatol sem hallottam meg errol a francia-roman nagy baratsagrol (ami nincs)"


Nem tudom, hány franciával beszéltél, de rengeteg román orvos és ápolónő él Franciaországban.

A mellettünk lévő kisvárosban pl. a szívgyógyász és a gyermekorvos is román.

Olyan kedvezményeket kaptak, mikor falvakba és kisebb városokba mentek praktizálni, hogy az hihetetlen. (Lakás, rendelő, klientúra, kamat nélküli kölcsön stb.)

A francia lakosság nemhogy elfogadja őket, de ki nem ürül a rendelőjük.

Négy hónappal ezelőtt a nyugdíjba ment szemész helyére is egy román doktornő érkezett. Máris három hónapot kell (hacsak nem sürgős esetről van szó), egy randevúra várni.

2020. márc. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz nincs köze. Ha nem a migrácsokról van szó akkor egyből jobban döngetik a mellüket.
2020. márc. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!