Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A média és a kormányok direkt...

A média és a kormányok direkt csinalják a felhajtást a vírus körül, hogy egy gazdasági válságot idézzenek elő?

Figyelt kérdés
2020. márc. 13. 09:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Olaszországban tegnap óta több, mint 250 új haláleset történt!

Ennyit arról, hogy nem lesz több szerinted!

2020. márc. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Igazad van kérdező, szar ügy. Mármint az, ahogy gondolkodsz. „az ember élete nem számít” – látom, a sajátodé sem neked. De felvetném: miért kelljen nekem jobban aggódnom a te életedért, ha látom, hogy téged se érdekel. Van nekem dolgom a saját életemmel, a szeretteim életével, azok védelmével, nemcsak a vírusok, a hülyék ellen is. Ez éppen elég munkát ad, hogy ne a tiéddel foglalkozzam. A tiéddel, aki mindent mástól vársz.

Nincs pánik félelem, ez csak a te kivetítésed. Hatalmas harc van a hülyékkel, köztük a kormány néhány emberével. Érdemes belegondolni (neked nem kell), a környezetünkben mindenütt zárják be az iskolákat. A miniszterelnök nagy mellénnyel tegnap reggel kijelenti, itt nem kell. Mi ügyesek vagyunk. Közben egyetemek ennek ellenére becsuknak, diákjaikat hazaküldik a kollégiumból is. Aztán estére úgy tűnik néhány makacs ember csak beleverte a miniszterelnök tök fejébe, hogy baj van. Tehát eset kijelenti: becsukunk minden iskolát, átállunk a digitális oktatásra. Szakértő egyetemi diákoknak komoly gond ez, pedig naponta csinálják. Nem számít, alsó tagozatos diákok majd átállnak. Digitálisan tanulják a betűvetést is. Hát ilyen nagyszerű miniszterelnökünk van. Hála a hatalmas gondolkodásképtelen tömegnek. Én kezdek azon az állásponton lenni (nagyon kell erőlködnöm, de a józan ész…) szóval jól van ez, legalább hull a férgese. A többi majd csak el lesz utána.

2020. márc. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!