Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért pont a wc-papír lett a...

Miért pont a wc-papír lett a pánikvásárlások szimbóluma az egész világon?

Figyelt kérdés
Nekem valahogy az apokalipszisről inkább a kajahiány jut eszembe, de valamiért az egész világból Ázsiától Amerikáig olyan képek jönnek hogy a budipapír lett a közös nevezője a válságos időknek. Egyszerre baromi vicces és elgondolkodtató.

2020. márc. 15. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindenki szarik.
2020. márc. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés, a választ nem tudom, de én is kíváncsi vagyok, úgyhogy visszatérek a válaszokat megnézni :)
2020. márc. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudod a kényelem. Nem azért fejlődtünk ki a majomból, hogy falevelekkel töröljük. Amúgy meg jó kis kalandjáték. Ha csak egy négyes pack egyrétegűt találsz akkor lúzer vagy, ha 24 darabos háromrétegűt akkor meg a világ császára.
2020. márc. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert a smirglipapír baromira nem OK!
2020. márc. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem lesz mit enni, nincs mi kiszarni.
2020. márc. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Sztem hülyeség, amég van folyóvíz addig nekem tök mindegy van-e budipapír.
2020. márc. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért az egész világon nem, de elég viccesen lehet következtetni az egyes országokban élő emberek proiritására :D

Pl:

Mo., Ausztria, meg a közép-európai országok: WC-Papír

Olaszország: Pesto meg vörösbor

Franciaország: óvszer

Stb.

2020. márc. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Egy a témához lazán kapcsolódó sztori: Oregonban a hoppon maradt vásárlók elkezdték a rendőrséget (a 911 segélyhívószámon) hivogatni a budipapír hiánya miatt, a rendőrség felhívást tett közzé hogy ezt nem kéne, mert úgysem fogják házhoz vinni.

[link]

2020. márc. 17. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!