Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A németek melyik országgal...

A németek melyik országgal vannak legjobban jóban?

Figyelt kérdés

2020. márc. 23. 07:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ausztriával.
2020. márc. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha gazdasági összefonódásra gondolsz akkor szerintem velünk is nagyon "jóban" vannak. (vannak olyan régiói Németországnak amik kevésbé vannak az iparukba becsatlakozva mint mi)


Politikai célokat nézve nem igazán tudnám megmondani, most a Franciákkal közösködnek de az talán inkább a kényszer.

2020. márc. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Laikusként nézve nyilván azokkal, akikkel összeköti a vér, történelem, mentalitás. Ausztria, Svájc, Hollandia, és Magyarország, mely mindkét világháborúban hűséges szövetségese volt hasonló értékrenddel, az igazságosság melletti elköteleződéssel (revízió, komcsik elleni harc), kiemelkedő eredményekkel (tudomány, sportok).
2020. márc. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Franciaország.

Gyakorlatilag együtt vezetik az EU-t.

2020. márc. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az osztrákokkal nem annyira jó a viszony, mint ahogyan azt az ember a közös nyelv és hasonló kultúra miatt gondolná. Az osztrákok pl. kifejezetten nem kedvelik a németeket. Tudom, mert itt élek Ausztriában. Szerintem egyébként némi kisebbségi komplexusuk van a "nagy testvér" árnyékában.
2020. márc. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gazdaságilag Hollandia,Magyarország,Dánia,Ausztria,Lengyelország.


Politikailag Svájccal mindig jóban voltak illetve most Franciaország és Olaszország mert ők lettek hárman az EU vezetői így ,hogy UK kiszállt.


Társadalmilag Spanyolország,Görögország és USA mert főleg ezekbe járnak nyaralni.

2020. márc. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!