Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm jóban van...

A legjobb barátnőm jóban van azzal, akit én a legjobban utálok. Rendben van ez?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmmel összehaverkodtunk egy sráccal, aki aztán belémzúgott. A dolog nem volt kölcsönös, ennek ellenére jó barátok maradtunk. Mostanra viszont elkezdett idegesíteni, folyton leste minden kívánságomat, a legtöbb idejét velem akarta tölteni, és úgy gondolta, én vagyok a legjobb lánybarátja... elkezdtem eltávolodni tőle, de ő egyre csak barátkozni akart, a legjobb barátnőmnek sírt, hogy én semmibe veszem. Ami igaz is volt, nem tagadom. Mostanra viszont eléggé eldurvult a helyzet. Én igyekeztem mindig udvarias lenni vele, habár úgy kerültem, ahogy tudtam. A dolgot nem könnyíti meg, hogy együtt lakunk mindhárman, anyagi okokból. Ő viszont mostanában elég bunkó, barátnőmnek mindig külön köszön, stb. Ezzel úgy nem is lenne bajom, hiszen azt akartam, hagyjon békén. De a barátnőmmel meg folyton jópofiznak, nevetgélnek, meg beszélgetnek. A barátnőmnek többször mondtam, hogy ez elég rosszul esik nekem... Azt mondta, ő nem tud úgy élni vkivel egy házban, hogy rosszban van vele... Bennem van a hiba? Mások ezt nem éreznék árulásnak??

2013. okt. 12. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy házban laktok?? Szerintem fogadd el,hogy ez van hiszen te utasítottad el magad mellől :(
2013. okt. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Te lekoptattad, és most békén hagy, és ha együtt laktok, és veled nem foglalkozhat, maradt a barátnőd, ez így logikus, akkor most mi a problémád? Téged békén hagy, és jól is érzi magát a barátnőddel, és nincs is harag!
2013. okt. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azt hiszem nektek van igazatok. Megpróbálok jobban hozzáállni a dolgokhoz.
2013. okt. 24. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!