Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A "Rómában viselkedj rómaiként...

A "Rómában viselkedj rómaiként" felfogás miért lett fasiszta gondolatnak bélyegezve?

Figyelt kérdés
A nem történelmi múlttal rendelkező kissebbségeket leszámítva miért járna akármilyen segítség olyan embernek, aki nem akar magyarul/németül/franciául megtanulni, a barbár szokásait elhagyni?
2020. márc. 24. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Igazad van nem fasiszta gondolat, hanem náci.
2020. márc. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Én nem tudtam, hogy ez fasiszta gondolat lett.
2020. márc. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Ne mászkálj liberálisok közé, amúgy is csak hülyeségeket beszélnek.
2020. márc. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem is hallottam, hogy már ez is fasisztanáci lett!
2020. márc. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
0%

1) Ez már akkor is fassság volt, amikor Szent Ambrus mondta.

2) A jogállamokban a jog uralkodik (elvileg), tehát ameddig legális, úgy viselkedem, ahogy akarok. De ha te visszavágysz azokba az időkbe, amikor csak akkor dughattál az asszonnyal, ha gyereket akartál és kizárólag ruhában, misszionárius pózban, élvezkedés nélkül tehetted...

2020. márc. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, mi már azokba az időkbe vágyunk, ahol kecskével is lehet már élvezkedni, jogájink vánnák, kötelezettség nulla persze emellett, aki pedig szólni mer csak elkezdünk jáj nácikok rászistá fásisztá rikogatást rendezni.
2020. márc. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy ismerem, hogy "Rómában tégy úgy, mint a rómaiak". Én ezt egy közösségbe való beilleszkedés alapvetéseként értelmeztem mindig. Legyen az egy új munkahely, vagy turistáskodás egy idegen országban, hasznos tanács mindenkinek. És nem vagyok náci, inkább liberálisnak tartanám magamat, de nem minden elvvel értek egyet.
2020. márc. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!