Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az a téves felfogás...

Miért van az a téves felfogás ellenzéki oldalon, hogy Gyurcsány miatt nyer a Fidesz mindig? Ha kiveszem Gyurcsány 5 százalékos pártját a történetéből, akkor is rongyosra veri az ellenzéket a fidesz.

Figyelt kérdés

Szerintem az, hogy az ellenzék egy két tagja a Gyurcsányt okolja a tavalyi vereségért is, az egyrészt röhejes, és matematikailag is sántít.

A rengeteg ellenzéki párnak nem inkább magában kellene keresnie a hibát, ahelyett, hogy Gyurcsányra, és a DK-ra mutogatnak?

Én is sokáig azt hittem, hogy Gyurcsány miatt nyer mindig a Fidesz, de aztán reálisan kezdtem nézni a dolgokat, és ez a felvetés matematikailag is egy hatalmas baromság.

Szerintem meg azert nyer a Fidesz mindig, mert a legtöbb ellenzéki pártnak semmi önkritikája sincs.


2019. márc. 24. 07:43
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Mert a fidesz gyurcsány elvtársukat küldi az ellenzék szétzilálására, összegyurcsányolására. Lásd minden tüntetésssorozatnak akkor van vége, amikor gyurcsány beszáll, mert őt mindenki utálja.
2019. márc. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem meglepő az ellenzék hozzáállása. Ezek nem tudnak mást, csak bűnbakokat keresni, ha nem éppen Orbán a gonosz, akkor a Gyurcsány vagy a Vona vagy a Mi Hazánk vagy az LMP.... agyhalott hülyék ezek.
2019. márc. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Na ezért nyer mindig a fidesz, mert egy 5 százalékos partot okolnak sokan.

Ez csak az ellenzék önmaga megnyugtatására szolgál szerintem.

2019. márc. 24. 07:48
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Nem ő tehet róla egyedül, de aktívan közrejátszik a pártjával.

Amúgy szerintem MSZP, Jobbik és LMP sem kellene ellenzéki oldalon. Az MSZP-nek alapból létre se kellett volna jönnie és legkésőbb már a 2010-es vereségük után meg kellett volna szüntetni azt a döglött pártot, a Jobbik egy ex-fasiszta párt, amiről jelenleg nem is tudom, hogy mit akarnak, de nagyon úgy tűnik, hogy ők maguk sem tudják, az LMP pedig Schmidt Mariska fiacskájának a pártja, akik egymással jobban szeretnek harcolni, mint a Fidesszel. Őket inkább hagyjuk.

A részemről egyedül a Momentum és a Kutyapárt jöhet szóba, de a Momentumot is fenntartásokkal kezelem, mert vannak érdekes dolgaik.

2019. márc. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Tény, hogy Gyurcsány miatt az ellenzéki szimpatizánsok elidegenednek a tüntetésektől (vagy akármilyen ellenzéki ügytől). Viszont a többi ellenzéki párt nem határolódik el Gyurcsánytól sosem (kivéve a Mi Hazánk), így a Gyurcsány-ügyben ők is hibásak.

Ráadásul nemcsak Gyurcsány taszító, hanem az MSZMP utódpártja is, az áruló Jobbik is, a belharcokat folytató LMP is.

2019. márc. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Nem csak a baloldalon van ez a felfogás, a tények mutatják, hogy gyurcsány bizony sokat hoz a konyhára a fidesznek.

csak emlékezz vissza! Ahányszor gyurcsány beindult és nekiált kampányolni, az embereknek rögtön eszébe jutott ki is ő, mit is csinált anno kormányon - majd jó sokan pont emiatt mentek el és szavaztak ELLENE, meg a vele összefogók ELLEN, csak nehogy megint ők kerüljenek hatalomra. Tavaly áprilisban is az adott nagy lökést sok embernek, hogy összellenzéki összefogást hírdettek, amiben bizony gyurcsány is benne kellett volna legyen ha kormányt akartak alakítani. EZÉRT rengetegen elmentek szavazni a fidesz mellett inkább.

Nem gyurcsány hoz szavazatot a fidesznek, hanem az emberek gyurcsány láttán, hallatán visszaemlékszenek a közelmúltra és inkább nem kérnek belőle.

2019. márc. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem se tetszett hogy fletó, és a maszop ráült a tüntetésekre, pedig mimdegyik tüntetésen ott voltam, és sokaknak nem csak nem tetszett, el is riasztott a tüntetéstől.


Jól emlékszem, lelkesedés, és nagyobb tömegek voltak, aztán jöttek fletóék, és bumm, elkezdett apadni.


Nem véletlenül tartja a fidesz ezeket az elvtársait, mert kellenek a hatalomhoz, és hogy ne alakulhasson ki erős ellenoldal, ne történjen rendszerváltás.

2019. márc. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%

Mert vannak ezek a politikában teljesen informálatlan fidesz szavazók,akiket ha megkérdezel miért a fideszre szavazol akkor az rá a válasz hogy-engem nem érdekel akkor sem szavazok a gyúrcsányra-

Vagyis a buta fejükben még mindig gyúrcsány testesíti meg a másik lehetőséget.

Másról nem is halottak ahogy nem halottak mészárosról meg poltról sem.

És az ilyen igen nagy számú véglény miatt lenne tanácsos ha gyúrcsány kivonná magát a forgalomból.

2019. márc. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!