Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogyan okozhat egy kis vírus...

Hogyan okozhat egy kis vírus ekkora közelgő válságot?

Figyelt kérdés

2020. márc. 26. 20:05
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
42%

Bírom az olyan embereket,akik minden információjukat a tv-böl, facebookról szerzik. Nem csak ebben az idöben, hanem úgy a mindennapokban is. Ülnek a gèp, tv elött, elhisznek mindent, amit ott mondanak, bedölnek minden cikknek, csak mert oda írják, hogy ilyen tudós mondta, amolyan eszes fedezte fel. “Az biztos úgy van, mert hallottam, a tv-ben mondták.”

Elhiszik, terjesztik a baromságot, és még csak elméleti síkon sem képesek elgondolkodni azon, hogy mi van ha nem is igaz mindaz,amit hallanak.

Hogy lehet másképp. Hogy mi csak egy kis porszem vagyunk a világban, amit mások úgy alakítanak, ahogy akarnak.

Hogy úgy alakítanak minket(már akit), ahogy akarnak.

Ezért tart itt a világ, ahol.

2020. márc. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó: Nem kell elhinni. De ha felmész mondjuk a CDC vagy WHO oldalára ott a feltett tanulmányokat megnézheted. :).
2020. márc. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
0%

31es vagyok.

Utolsónak, köszönöm az információt, de folyamatosan tájékozódok!

Az én hozzászólásom is csak egy volt a sok közül.

2020. márc. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Nem vagyok konteós, de Angela Merkel például 2019.09.07-én Vuhanban járt. Furcsa.

A WHO sem javasolta a határok lezárását amikor már nagyon kellett volna.

Nem vagyunk szakértők, de abban megegyezhetünk, hogy össze kellett volna fognia a vilagnak, hogy Kínából ne jusson ki a vírus!

2020. márc. 30. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!