Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Olaszo. -ban már ősszel jelen...

Olaszo. -ban már ősszel jelen lehetett a koronavírus? Ez nem utal "összeesküvésre"?

Figyelt kérdés

Azt olvastam és nehéz ezt elhinni. Olasz kutatók azt próbálták kideríteni, mikor jelentkezett először a koronavírus az országban. Kiderült, hogy már kora ősszel jelen volt Lombardiában. Még azelőtt, hogy Wuhanban elszabadult volna, hiszen ott novemberben jelet meg. Ez megcáfolja, hogy a wuhani halpiacról jött volna a vírus, hisz Olaszban nincsenek denevér vagy tobzoska árusítóhelyek. Azt jelenti, hogy a koronavírus már régen itt volt európában.


Jelen volt ugyanis a vírus, hiszen Milánó és Lodi környékén október és december között hirtelen megsokszorozódott a tüdőgyulladásos és az influenzára panaszkodó betegek száma, ami egyértelműen a koronavírus jelenlétét mutatja. Ez arra utal, hogy nem egy természetes vírusevolúciós folyamattal állunk szemben, hiszen előbb terjedt el európában, mint ahogy megjelent Wuhanban.


[link]



2020. márc. 26. 20:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha októberben indult akkor teljesen felesleges a karanténba zárás,mivel ott van mindenhol már.
2020. márc. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

"Adriano Decarli, a Milánói Egyetem járványtani és orvostudományi statisztikai professzora közölte hogy jelentős növekedést tapasztaltak a tüdőgyulladással és influenzával kórházban kezelt emberek számában Milánó és Lodi térségében október és december között. " [link]


Éppen azon nevetek, hogy már januárban azon filóztam, hogy mi van ha már akkor bejött valahogy a koronavírus az országba. Már jóval megelőztem az orvosokat gondolkodásban, miközben már októberben még a wuhani megjelenése előtt is jelen volt Olaszban. Micsoda csavar!!! 😆

2020. ápr. 2. 11:24
 13/13 anonim ***** válasza:
Vagyis magyarul 0 bizonyíték van rá, hogy már akkor jelen lett volna. Tüdőgyulladást egy millió dolog okozhat, többségük szezonális.
2020. ápr. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!