Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi magyarok miert nem fogadjuk...

Mi magyarok miert nem fogadjuk el, hogy nepirtasnak az 1915-os ormeny nepirtast?

Figyelt kérdés

Utanaolvastam, legelso talalatkent Wikipedian van, de utana mashol is lattam, hogy " a magyar politikai vezetés viszont a népirtás tényét nem hajlandó elismerni".

Miert? Marmint en nem igazan ertem, hogy miert nem lehet erre azt mondani, hogy az volt, szemely szerint en annak mondanam, de aki nem, az miert nem?

Tenyleg az ok erdekel, nem raeroltetni akarom masra, hogy de bizony ez az.


2020. ápr. 1. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Ez így nem teljesen igaz,mert a Táncsics radikális balpárt elismeri.
2020. ápr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pontosan ki nem fogadja el?
2020. ápr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Így megsértenénk Erdogant, a mi drága, örök haverunkat? Hát hová gondolsz?
2020. ápr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hogy PONTOSAN ki nem fogadja el, azt nem tudom, az erdekel, hogy ilyenkor a "magyar xy" az kit takar?

Ki mondta ezt, ami alapjan leirhatjuk, hogy nem fogad"juk" el, es miert nem?

2020. ápr. 1. 17:57
 5/9 anonim ***** válasza:
A kormány hivatalos álláspontja alapján.Kádár János nem ismerte el.grósz nem ismerte el.horn nem ismerte el.orbán nem ismerte el.gyurcsány nem ismerte el.bajnai nem ismerte el.
2020. ápr. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azt írod tényleg az ok érdekel, közben valójában csak kötözködni akarsz.

Szeretem ellenőrizni a kérdések állításait, mert gyakran szimplán hazudnak. A wikipédia szövegében jól láthatóan megjelölve szerepel az általad leírt idézet, a [8] jelölés azonnal az idézet forrásához visz le és egy megnyitható linket jelöl meg számodra. Mégpedig egy ATV-s híranyag linkjét, ami innen azonnal megnyílik, csupán re kell kattintani. Ott pedig pontosan le is írják a minisztérium reakcióját, vagyis az okot amit "keresel".

"A Külügyminisztérium ugyan emlékezik az örmény népet ért tragédia áldozatairól, de azt nem nevezi népirtásnak. A közleményben azt írják, az események megítélése a történészek feladata.

A tárca közleményében úgy fogalmaztak: Magyarország tisztelettel emlékezik az örmény népet száz évvel ezelőtt ért tragédia áldozataira. Közös történelmi felelősségnek nevezték, hogy ilyen események soha többé ne fordulhassanak elő.

Kiemelték: Magyarország kormánya elkötelezetten támogatja az örmény és a török nép megbékélését, üdvözli az ez irányba tett lépéseket, és meggyőződése, hogy az 1915-ös események megítélése a történészek feladata."

2020. ápr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tenyleg nem kotozkodni akartam, nem olvastam el teljesen, pl a linket, amit te is mondasz, nem lattam, nem neztem meg, de megfogom, koszonom!
2020. ápr. 1. 19:58
 8/9 anonim ***** válasza:

#7 Elnézést ha ok nélkül írtam, de sajnos rengeteg olyan kérdés van ahol nyilvánvalóan kiderül hogy az illető csak vitát akart gerjeszteni, miközben maga is jól tudja a választ.

A wikipédiának nem szabad mindent elhinni, azonban tényleg jól összeszedett anyagokat tartalmaz a témákban. Általában az ilyen jelölés mindig a hivatkozást adja meg és a végén megmutatja hogy mi az ahonnan az a rész származik. Az elektronikus felületnek a külön előnye, hogy nem csak a címét találhatod meg, mint a folyóiratokban amikor hasonló módon jelölik a hivatkozást, hanem egy linket is be tudnak néha tenni. Itt most ez a szerencsés eset volt, nem is kellett külön megkeresni. Ahol ilyen [7] jelölést látsz majd, ott nézd meg azt és választ kaphatsz sok dologra. Például előfordulhat hogy egy olyan írás nyílik meg ami teljesen hiteltelen - vagy ellenkezőleg, az érintett maga mondja el benne.

2020. ápr. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!:)
2020. ápr. 2. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!