Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az országgyűlés népirtásnak...

Az országgyűlés népirtásnak minősítheti a keresztényüldözést. Szerintetek népirtás a keresztényüldözés?

Figyelt kérdés
Már ha van egyáltalán keresztényüldözés persze.

2016. nov. 2. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem, mert a kereszténység nem egy etnikum, hanem egy vallás.
2016. nov. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%
Nem tudom, a közel-keleten nem azt csinálják?
2016. nov. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18%

"Nem, mert a kereszténység nem egy etnikum, hanem egy vallás."


És akkor ilyen alapon a holokauszt nem volt népirtás?

2016. nov. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A keresztények hátrányos megkülönböztetése muszlim többségű országokban egy részében valós, de ebben nagyjából ki is merül az úgymond üldözés. Népirtásnak biztos nem népirtás. Ezt népirtásnak nevezni olyan mint mikor Jan Slota arról beszélt, hogy a békési szlovákok is azért tűntek el mert mi magyarok legyilkoltuk őket, pedig dehogy, csak asszimilálódtak, és egy harmadik generációs magyar közegben vegyesházasságokban született nyolcadrészben szlovák már nem fogja magát szlováknak mondani a népszámláláson.
2016. nov. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Nevetséges már az egész alapvetés is, kár róla beszélni.
2016. nov. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"És akkor ilyen alapon a holokauszt nem volt népirtás?"


De, mert ott etnikai alapon is elvitték az embereket, vallástól függetlenül.

2016. nov. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

A népirtásnak megvannak a definíciói függetlenül attól, kik ellen követik el.


Rétvári Bence KDNP-s képviselő pedig csak be akarta juttatni a pártját a médiába pár percre.

2016. nov. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bizonyára irtják a keresztény népet, bár én ilyet nem ismerek. Szóval, ha üldöznek is a világ egyes országaiban keresztényeket, számomra furcsán hangzik, ha ezt népirtásnak nevezik. Még akkor is, ha az országgyűlés annak minősíti.
2016. nov. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az is népirtás lesz, amikor nem megyek templonyba?

Csak mert ugye én ateista vagyok és a romlott, szemét nézeteim irtó/bomlasztó jelleggel vannak a kereszténység irányába. Logikus módon én is pusztítom a kereszténységet azzal, hogy nem vallom a nézetrendszerét.

2016. nov. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Népirtásnak minősül az etnikumokon kívül a vallásokhoz/felekezetekhez tartozó emberek irtása/üldözése is.
2016. nov. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!