Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért nincs egy összeurópai...

Miért nincs egy összeurópai identitás?

Figyelt kérdés
Úgy hogy mi európaiak vagyunk, büszkék vagyunk rá, sokszinuek vagyunk mégis működik a szupranacionalitás stb. Közös hadsereg, politikailag független az usatol és oroszorszagtol kinatol stb.

2020. ápr. 9. 18:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Mert az engedetlen kutya is jobban hallgat a gazdájára, mint a szerteágazó társadalom.
2020. ápr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
5%

talán mert ahány ország annyi külömböző kultúra és annyi külömböző érdek. Ami a magyaroknak jó az nem biztos hogy jó a németeknek stb.


Az itteni éhbérért való dolgoztatás nekünk nem jó de a nyugatnak meg igen stb.

2020. ápr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Attól függ. Van egy korosztály ahol már van. Személy szerint nekem is van. USE-párti is vagyok
2020. ápr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%

Miert vagy usa parti?

Azok a legarrogansabbak mindenutt csak háborút robbantanak ki es masokar kenik.

2020. ápr. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Ez kellene, egy egyesített Európa.
2020. ápr. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16%

"Ez kellene, egy egyesített Európa."


Ja, meg egyféle nem.

2020. ápr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

"Úgy hogy mi európaiak vagyunk, büszkék vagyunk rá, sokszinuek vagyunk mégis működik a szupranacionalitás stb. Közös hadsereg, politikailag független az usatol és oroszorszagtol kinatol stb."


"

Úgy hogy mi európaiak vagyunk, büszkék vagyunk rá"

Te csak a magad nevében beszélj. Az hogy a nemzetre büszke vagyok az adott, de gondolom te a nemzetre nem vagy büszke, nem igaz ?

Nono, be ess te is ebbe a hibába... Oroszország Európához tartozik, még akkor is, ha nagyobb része Ázsia...


Te dzsunijósodást akarsz.

2020. ápr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"politikailag független az usatol és oroszorszagtol kinatol stb"


Ok, mondj le a Tesláról, a Googleről és az Apple től is akkor. Majd lesz Nokiátok.

2020. ápr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 meszike91 ***** válasza:
100%

Miért lenne?


Van egységes ázsiai, afrikai, vagy amerikai identitás?

2020. ápr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Létezik ilyen identitás! Én is inkább európainak tekintem magamat, mint magyarnak.


Mondjuk lehet növelné a magyar identitásomat, ha a magyar kultúrából nem az olyan dolgokat nyomatnák folyton, mint a 19. századi parasztromantika virágmintás giccsekkel, vagy a székely mánia (az "ősi", mindössze 16 éves zászlóval, amit mindenhova ki kell tűzni + az "igazi" csíki sör, ami sajnos pont hogy nem az igazi.)

2020. ápr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!