Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mikorra lesz vajon vége...

Árokpart kérdése:

Mikorra lesz vajon vége Európa minden országában a koronavírusnak?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értve, hogy már rendesen a határok is nyitva lesznek és minden a régi lesz.
2020. ápr. 16. 23:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Százezerért belenézek az üveggömbömbe és kijön egy szám, megint százezerért belenézek a tenyeredbe, abból is kijön egy szám, megint százezerét kártyát vetek, és abból is kijön egy szám, megint százezerért kávézaccból szinték, megint százezerért elvégzem a szükséges matematikai műveletet, amit csak én tudok, és megint százezerért elárulom.
2020. ápr. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Nem lesz semmi sem a régi.
2020. ápr. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Ameddig nem lesz védőoltás addig szerintem nem lesz teljesen a régibe minden. Ez meg 1 év kb. Oké hogy írják hogy júliusra várható a tetőzés itt de ez sem biztos.
2020. ápr. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Egy úgy másfél-két év. Hacsak addigra nem jön egy új vírus....


Most találtak 6 db vadi új SARS vírust denevérekben, amit a kínaiak nagyon szeretnek nyersen enni....a többit a fantáziádra bízom 😁


[link]

2020. ápr. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy június közepe vége felé. Nem gondolnám hogy szükség lesz védőoltásra, kínába se volt. Kitombolja magát a vírus és visszahúzódik vagy eltűnik.
2020. ápr. 17. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%
Dehogy tunik, es mar nem lesz olyan mint regen.. sot majd jon masik fajta, veszelyesebb es fszom tudja.
2020. ápr. 17. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%

Magának a vírusnak legkésőbb májusra nagyjából vége lesz. Európa legtöbb országában már csökkenő tendenciát mutat az új fertőzések száma.

Hogy a koronahisztinek mikor lesz vége, az teljesen más kérdés, és semmi köze a vírushelyzethez. Az csak azon múlik, hogy a világ urai mekkora gazdasági válságot szeretnének.

2020. ápr. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
július 8. 9:11
2020. ápr. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 A másodpercet lehagytad, én még azt is tudom!
2020. ápr. 18. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!